Rubriky

Vše pro malé dobrodruhy

Vzrušující dobrodružství neodmyslitelně patří k životu dětí. Bránou do světa představivosti a nevšedních zážitků jsou stavebnice LEGO. Holky i kluci si s nimi užijí spoustu zábavy a současně rozvinou svou zručnost a koncentraci, a tak pro ně nebude žádná překážka příliš velká.

Včelí pomocníci

Při stavění VČELÍHO DOMKU od LEGO® Minecraft čeká na děti řada nevšedních dobrodružství, která si užijí nejen fanoušci populární počítačové hry. V balení nechybí medový medvěd, malé zombie, 4 včely, které lze pomocí prstů popohánět kolem stromu, a další skvělé doplňky a zábavné funkce. Děti mohou vyjmout plástev medu z úlu, pěstovat zemědělské plodiny na farmě a také se utkají s malými zombíky.

Vyrazte do akce!

Fanoušci monster trucků jistě ocení natahovací vozidlo Monster Jam Dragon, které zaujme dračím designem i realistickými pohyby a mechanismy. Po sestavení mohou děti s modelem zkoušet jeho rychlost, skoky a triky. Monster Jam Dragon lze také přestavět na krokodýlí buginu, se kterou si užijí další skvělá dobrodružství. Pro ještě živější zážitek v balení nechybí ani samolepky, díky kterým bude design vozidla imitovat skutečný monster truck Monster Jam.

Navštivte svět Pandory

Sběratelská stavebnice z prostředí filmu Avatar 2 fanouškům poskytne možnost prožít se svými oblíbenými postavami nová dobrodružství. Magický zážitek z korálového útesu jim zajistí pohyblivá figurka ilu, minifigurky Tsireyi a Tuk, podmořské kopí a 2 mimozemské ryby. Stavitelé si mohou pomocí modelu připomenout také útržky z filmu.

Bistro, ve kterém to žije

Městečko Heartlake otevírá nové bistro! Je jen na stavitelích, zda se do centra dění zapojí jako obsluha či jako hladoví zákazníci. V roli postaviček LEGO® Friends Liann, Aliyou a Charli mohou vyzkoušet také nápadité doplňky, kterými jsou výdejní okénko, venkovní posezení, videoherní automat nebo například pohyblivý jukebox. Pro autentičtější zážitek mohou děti v bistru vytvářet z chleba a ingrediencí z lednice unikátní sendviče.

Pro odvážné válečníky

Na příznivce seriálu LEGO NINJAGO čeká se sadou COLEŮV ZEMSKÝ DRAK EVO spoustu akčních zážitků. Dobrodružství mohou zahájit sestavením pohyblivého draka, kterého lze vylepšit pomocí zlatých křídel, rohů a ocasu. Poté už jen stačí, aby připravili k boji Colea vyzbrojeného zlatou katanou a Kostlivého škorpiona s kosou. Součástí balení je také Vlajka síly, kterou mohou malí válečníci získat vítězstvím v souboji.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vše pro malé dobrodruhy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *