Rubriky

Vánoční kazety s dávkou luxusu

Dárkové kazety SynCare obsahují omlazující přípravky na obličej i na tělo. Najdete v nich luxusní krémy, připravené hýčkat vaši pokožku 24 hodin denně a posílit její půvab. V SynCare dobře vědí, co je pro pleť nejlepší a respektují její individuální požadavky. Proto nabízí 4 typy kazet s odlišným obsahem a v různých barvách. Je libo zlatou, modrou, růžovou nebo bílou? Záleží jen na vás, pro kterou se rozhodnete.

Modrá kazeta Renovia obsahuje komplexní 24hodinovou péči o váš vzhled. Cílí na odstranění tří nejčastějších projevů stárnutí – vrásky, zpevnění a vyhlazení pleti. Péče Renovia dokáže aktivovat přirozenou regeneraci pleti zejména během noci, zatímco během dne umocní její půvab a poskytne potřebnou ochranu. Hedvábná textura a silný anti-aging účinek potěší každou pleť, která volá po omlazení. Luxusní péče Renovia umožní cítit se a působit skvěle.

Zlatá kazeta SynCare nabízí mix krémů pro regeneraci a obnovení jasu pleti. Regenerační NeoVitalia s výtažky z šípku vrátí pleti ztracenou vitalitu, zatímco Illumenia ji dokonale projasní a obdaří mladistvou jiskrou. S touto péčí pokožka krásně rozkvete, i když je venku pošmourná zima.

Bílá kazeta SynCare přináší kompletní tělovou péči, o kterou se postará 100% kyselina hyaluronová. Jemný tělový šampon, výživný balzám a krémy na ruce i nohy vám umožní, udělat si z každodenní hygieny příjemný rituál. Budete překvapeni, jak zjemní a vyhladí pokožku na všech místech těla.

Růžová kazeta SynCare obsahuje sérii krémů RenoHyal pro citlivou a vyčerpanou pleť, která potřebuje oživit. Obsahuje denní a noční krém i krém na jemné oční okolí. Omlazující peptid Matrixyl v kombinaci s C vitaminem a kyselinou HA dokážou intenzivně hydratovat, dokonale vyhladit reliéf pokožky a přispět tak k jejímu omlazení.

Kazety i jednotlivé přípravky seženete na e-shopu značky.

Pokud se nemůžete rozhodnout, který přípravek je pro vás nejvhodnější, svěřte se do péče profesionálů. S tím, co je pro vaši pleť nejlepší, vám ochotně poradí tým odborníků dermatologického centra SynCare v Brně nebo můžete využít on-line poradnu www.syncare.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční kazety s dávkou luxusu”

Napsat komentář