Rubriky

Skandálně intenzivní vůně

Připravte se na novou skandální intenzitu! Tenhle sexy pár už znáte. On je boxerský šampion, král ringu. Ona je dokonalá diva se zabijáckým šarmem. Oba knokautováni touhou. Již tak citelné napětí dnes dále narůstá. Nikdo nedokáže ukočírovat alchymii, která tuto dvojici spojuje. Dvě těla se hledají a nacházejí, dochází k nárazu, k tlakové vlně, přímo před našima očima. Vítejte ve světě nekonečného sex-appealu: SCANDAL Les Parfums!

Ambasadoři

Muže představuje Parker Van Noord, boxer, v němž se zrcadlí Gaultierova DNA a jehož zničující krása vás dostane. Jeho sametové svaly jsou stvořené k milování.

Dívku hraje Imaan Hammam, svůdná, radostná diva, tak typicky gaultierovská: naprosto neuctivá. Je jí úplně jedno, co si o ní kdo myslí.

Parker a Imaan, král a královna nejvíc sexy ringu na světě.

Vůně

Značka Jean Paul Gaultier rozehrává hru svádění. Gaultierovu hru!

SCANDAL Le Parfum: Daphné Bukey, Ane Ayo a Fabrice Pellerin.

Erotické millefeuille, které začíná dráždivým jiskřením mandarinky, přechází k vytrvalosti jasmínu a vyvrcholí vůní slaného karamelu. Jedním slovem návyková.

SCANDAL Pour Homme Le Parfum: Quentin Bisch, Nathalie GraciaCetto a Christophe Reynaud.

Mandarinka se v něm snoubí s pelargonií, zatímco hnědý karamel způsobuje, že se vám sbíhají sliny, a boby Tonka probouzejí Vaše tělo. Je to neodolatelné poblouznění. Narkotická vůně.

Flakony

SCANDAL Le Parfum: mnohotvárný a oděný do červeného laku. Jako by vibrovala, pohybovala se, zakřivená na těch správných místech. Její uzávěr představuje pár nohou ve vzduchu, nohou divy, která se vznáší ve smyslném opojení.

SCANDAL Pour Homme Le Parfum: dobře stavěný, široký a temný jako noc a plný příslibů. Jeho uzávěr se hlásí o vítězství, je korunou pro jedinou nezvratnou věc na světě: touhu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Skandálně intenzivní vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *