Rubriky

Vlasovou péči ocení i muži

Péče o vlasy není jen doménou žen. I jejich mužské polovičky se o sebe rády starají, chtějí vypadat dobře a mít hezké vlasy. A i když péče o krátké vlasy je výrazně jednodušší, rozhodně není radno ji podcenit. Několik tipů k péči o vlasy mužů připravili odborníci ze salonu Klier.

Základem je výběr kvalitních přípravků. Dobrý šampon je nutnost, kondicionér je vhodný obzvlášť, pokud máte delší vlasy. Muži jistě ocení i multifunkční a rychlou variantu šampon a sprchový gel 2v1, např. osvěžující 3D Men Hair & Body Šampon od Schwarzkopf.

Pro pánský účes je důležitý styling. Ideální variantou je matující pasta, která dodá potřebný tvar a jako bonus není nutné vlasy druhý den umývat, tak jako po použití gelu. Jednoduše vlasy přetvarujete a je to. Náš tip je 3D Men krém pro zvýraznění struktury nebo novinka – vosk pro okamžité zhuštění oslabených vlasů Kérastase Genesis Homme Cire d’Épaisseur.

Trápí-li vás padání vlasů, vsaďte na speciální kosmetiku určenou pro tento problém. Vyživí vlasovou pokožku, posiluje folikuly a podpoří růst nových vlasů. Vyzkoušejte třeba novinku od Kérastase – řadu Genesis Homme.

Pro uvolnění je ideální masáž vlasové pokožky, která nejen zrelaxuje vaši mysl, ale zároveň prokrvuje pokožku hlavy a pomáhá tak předcházet padání vlasů. Navíc velmi často pomáhá i proti bolestem hlavy. V salonech Klier si můžete masáž pokožky hlavy dopřát za příjemnou cenu.

Šampon, balzám i další vlasové produkty vždy důkladně opláchněte. Zbytky přípravků mohou vaše vlasy zatížit a ty pak mohou působit zplihle a neupraveně.

Pro mytí a péči o vlasy nikdy nepoužívejte horkou, ale vždy vlažnou vodu. Máte-li odvahu, opláchněte vlasy na závěr studenou vodou. Odměnou vám bude zářivý lesk.

Toužíte po profesionální péči o vaše vlasy? Navštivte odborníky ze salonů Klier. Sázejí na flexibilitu a k dispozici jsou zde pro vás 7 dní v týdnu. Vše bez objednávání! Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vlasovou péči ocení i muži”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *