Rubriky

Vůně, která probouzí pozitivní energii

Nová éra značky BOSS pokračuje ve své evoluci a inspirativním duchu, který vyjadřuje motto „Be Your Own BOSS“. Být svým vlastním BOSSem znamená žít jako jeden z nich: najít svůj cíl, formovat svůj osud a psát si každý den svá vlastní pravidla. Na oslavu síly a pozitivní energie ženy BOSS představujeme nový parfém BOSS ALIVE Parfum. Tato nová povznášející vůně vás vyzývá, abyste žila jako BOSS a dělala vše, co vám dává pocit, že jste naživu.

Vůně plná síly

BOSS ALIVE Parfum je odvážná ambrová, dřevitě-květinová kompozice, která spojuje tóny jasmínu, kůže a vetiveru. Hřejivé květiny vyzařují pozitivní energii a silnou ženskost, zatímco kožený akord obohacuje vůni o silný ambrový aspekt. Živý dřevitý tón ve vás zanechá pocit sebejistoty a síly.

Skleněný flakon obklopuje zlatý ornament: jako šperk, zatímco zářivě rubínově červené lakování vystihuje silného ducha ženy BOSS ALIVE.

Čtvrtá vůně ALIVE a třetí, kterou společně vytvořily parfémářky Honorine Blanc a Marie Salamange, BOSS ALIVE Parfum je inspirována silou a pozitivitou každé ženy, která žije jako BOSS.

Uchvacující talent

Tvář vůně BOSS ALIVE, hollywoodská herečka Emma Roberts, se objevuje v nové kampani u příležitosti uvedení nové vůně na trh. Krásný hlavní portrét široce se usmívající Emmy zachycuje její pozitivní, vášnivou povahu a navozuje náladu plnou optimismu a energie.

Radostná kampaň se spojí s každou ženou, která se nechá inspirovat, aby byla svou vlastní šéfkou, která svým vlastním způsobem ztělesňuje ženskou sílu a nachází pozitivitu v každém novém dni.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně, která probouzí pozitivní energii”

Napsat komentář