Rubriky

ALPA Francovka je Čechů srdcovka

Za války byla na příděl, dnes ji má doma každý. Legendární ALPA Francovka letos slaví 109 let a je stále plná síly a zdraví. Když se v roce 1913 poprvé objevila na pultech, zrod legendy tehdy nikdo neplánoval. Jedinečná receptura s využitím 14 léčivých bylin však úspěch proklamovala a díky univerzálnímu použití si okamžitě získala své příznivce.

Zájem o ni rostl, což dokládá i fakt, že během 2. světové války byla na příděl a dnes je součástí většiny domácností. „Pomůže, kde může“. Je to právě universální použití spolu s vysokým účinkem, proč se Francovka těší tak velké oblibě. Proto ji zná skoro každý Čech (96 % podle průzkumu STEM/Mark).

Výborně zafunguje při revmatických potížích, podpoří regeneraci namožených svalů a ve spojení s masáží pomůže rozhýbat ztuhlé klouby nebo bolavá záda. Postaví na nohy tělo zmožené námahou a pomůže i v případě drobných úrazů. V době viróz a nachlazení oceníte také její antibakteriální účinky– stačí pár kapek Francovky rozpuštěných ve vodě a můžete inhalovat nebo kloktat při bolestech v krku, kašli, rýmě nebo nachlazení.

Ikonická Francovka je pomocníkem při sportu, práci i odpočinku a vaši přízeň a důvěru si skutečně zaslouží. Dodnes sází na původní, čistě přírodní a léty osvědčené složení a nezměnila ani své symboly. Stále ji najdete v typické lahvičce se sytě modrou etiketou a zářící žlutou hvězdou.

Více informací na www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “ALPA Francovka je Čechů srdcovka”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *