Rubriky

Vášeň pro blond vlasy

Rozjasněte svou blond barvu s BLONDME Detoxikačním systémem od značky SCHWARZKOPF PROFESSIONAL. Značka zareagovala na rostoucí zájem o služby v salonech, které řeší zpevnění jemné struktury blond vlasů. Představuje zcela nový BLONDME Detoxikační system k oživení a ochraně blond vlasů ve 3 jednoduchých krocích.

BLONDME Detoxikační systém je určen pro dlouhotrvající péči o blond vlasy. Vychází z integrované BLONDME Bonding technologie – s vitaminem C, aminokyselinami, semínky moringa a kyselinou jablečnou, složkami, které jsou známé svými detoxikačními, posilujícími a ochrannými vlastnostmi. Novinka je dostupná v salonech Schwarzkopf Professional od května 2019.

Blond vlasy jsou náchylné na působení vnějších vlivů – znečištěné prostředí, chlor nebo dokonce zbytky stylingových prostředků mohou způsobit mdlý vzhled vlasů a jejich mosazný nádech. Díky BLONDME Detoxikačnímu systému od Schwarzkopf Professional si můžou blondýnky užívat svou krásnou, dokonale oživenou barvu vlasů, a zároveň delší dobu udržet zářivý a jasný blond výsledek.

BLONDME Systém navrací mdlým blond vlasům zdravý lesk. V salonu se můžete nechat ošetřit BLONDME Detoxikačním systémem komplexně pro hloubkovou detoxikaci a okamžité osvěžení. V rámci domácího ošetření si můžete vytvořit svůj vlastní dvoustupňový detoxikační režim s BLONDME Detoxifying System Čisticím bonding šamponem a BLONDME Detoxifying System Dvoufázovým bonding & ochranným sprejem.

1. krok: BLONDME Detoxifying System – Čisticí bonding šampon (1000 ml/250 ml)

Rozjasňující čisticí šampon odstraňuje nečistoty a zbytky minerálů z vnější vrstvy vlasů:

  • Jemně čistí vlasy a nepřetěžuje je. Obsahuje kyselinu jablečnou (známou svými detoxikačními vlastnostmi).
  • Odstraňuje z vlasů stopy prachu, znečištění, stylingových produktů a minerálů z tvrdé vody.
  • Zanechává vlasy hebké a vláčné.

2. krok: BLONDME Detoxifying System – Shot (5x5g dávka v balení pro salon

Shot je vytvořený pro čerstvé smíchání s BLONDME Keratin Restore Bonding – maskou pro všechny blond odstíny jako součást Detoxikačního servisu v salonu. V kombinaci s maskou:

  • Odstraňuje minerály z tvrdé vody a další zbytky.
  • Zpevňuje vlasy zevnitř ven.
  • Obnovuje rozjasnění a lesk vlasů.

3. krok: BLONDME Detoxifying System – Dvoufázový bonding & ochranný sprej (150ml)

Denní odlehčený ochranný sprej, který vyživuje a chrání vlasy před vlivy vnějšího prostředí:

  • Vytváří voděodolný film.
  • Obsahuje detoxikační extrakt z moringa semínek, která uzavírají kutikulu a pomáhají chránit vlasy zvnějšku.
  • Používá se po každém mytí.

Blond vlasy musejí neustále bojovat o to, aby vypadaly rozjasněně a svěže, protože musejí potlačovat každodenní negativní vlivy vnějšího prostředí, jako je voda nebo znečištění. Mnoho let jsem se snažil pomáhat svým zákaznicím s tímto problémem, ale až nyní nám všem BLONDME Detoxifying System nabízí řešení, říká cenami ověnčený balayage expert, Jack Howard, který sdílí svou vášeň pro krásné blond vlasy.

Podrobnosti o BLONDME produktech, ikonických stylech a návodných tutoriálech najdete  na webových stránkách Schwarzkopf Professional. Nezapomeňte sledovat @schwarzkopfpro a #BLONDME hashtag na sociálních médiích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vášeň pro blond vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *