Rubriky

Čajové kapsle – nový způsob přípravy čaje

Máte rádi čaj? A dáváte přednost porcovanému v sáčcích, nebo raději sypanému? Společnost Mix-Tee představuje novinku – čaje Basilur v podobě exkluzivních čajových kapslí, které jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. Stačí pouze zapnout kávovar, odstranit horní víčko z kapsle, vložit ji do příslušného otvoru a stisknout tlačítko pro přípravu horkého nápoje. Je to jednoduché a rychlé.

V Basiluru se neustále snaží zákazníkům poskytovat to nejlepší a vyvíjí značné úsilí, aby se přizpůsobili jejich potřebám či se zapojili do trendů. Proto se rozhodli vyrábět čajové kapsle, které pochází z jejich moderního závodu kousek od hlavního města Srí Lanky, Columba. Mikrofiltrace patentovaná ve Švýcarsku zajišťuje vynikající chuť a krásně čirý čajový nápoj. Pro zajištění čerstvosti je kapsle opatřena fóliovým víčkem. Mezi hlavní výhody patří kompatibilita s kávovary Nespresso a snížení doby vaření čaje až o 90 %. Kapsle jsou plněny vysoce kvalitními a čerstvými čaji Basilur.

Basilur TeaCaps Sencha Green

Zelený čaj Sencha v kapslích se vyznačuje jemnou, příjemnou chutí a bohatou žlutou barvou, které se dosahuje jemný napařením listů ihned po sběru. Ručně sbírané čajové lístky byly pečlivě zkontrolovány a zabaleny do kapslí, které zajišťují uchování antioxidačních vlastností a vysokou kvalitu čaje.

 

 

 

 

 

Basilur TeaCaps English Breakfast

Čajová kapsle naplněná čerstvým čajem English Breakfast je plná nejlepších černých cejlonských čajů z vysoce položených plantáží. Robustní a bohatá směs černého čaje se hodí k mléku a cukru. Tento čaj je silnějšího rázu, tudíž je vhodný jako snídaňový.

 

Basilur TeaCaps Ceylon Premium

Čajové kapsle Basilur Ceylon Premium jsou naplněné čerstvou směsí černých čajů vybraných z nejlepších čajových zahrad Cejlonu. Tento speciální šálek si můžete dopřát během několika sekund pouhým stisknutím tlačítka. Ceylon Premium je nabitý stejnou maximální čerstvostí a prvotřídní kvalitou, kterou se Basilur může chlubit. Dozlatova zabarvený nálev je plný chutí, které zpříjemní váš den.

 

 

 

 

Basilur TeaCaps Mango & Pineapple

Basilur spojil aroma manga, ananasu a mučenky spolu s cejlonským čajem a jablkem v čajové kapsli. Svůdná vůně manga a sladkých ananasů doplňující kvalitní černý cejlonský čaj se svěžím jablkem o nádech mučenky, dělá ze šálku čaje perfektní odpolední potěšení. Tuto směs ocení znalci. Její chuť a vůně je bohatá, romantická a příjemně aromatická.

 

Basilur TeaCaps Earl Grey

Čajová kapsle Earl Grey je plná nejčerstvějšího a nejjemnějšího cejlonského čaje. Tento legendární čaj je přesně to, co značí kvalitu značky Basilur, ale nyní s pohodlím čajové kapsle. Univerzální černý cejlonský čaj Earl Grey obohacený o bergamotové aroma, které zajišťuje výraznou a lahodnou chuť.

 

 

 

 

Basilur TeaCaps Assorted

Skvělé Basilur čaje uvařené během sekundy pouhým stisknutím tlačítka. Tyto směsi jsou nejslavnější a nejlepší z cejlonských čajů, které zaručují čerstvost a kvalitu, což je pro Basilur typické. Mix s řadou černých a zeleného čaje v čajových kapslí vám poskytuje autentický zážitek z pití čaje. Jemně dráždí vaše chuťové pohárky a naplňují vaši duši.

 

TIP NA DÁREK nejen k Vánocům:

Seznamte se s novou řadou čajů Tarlton v krásném balení v podobě čajové konvičky. Tarlton je další důležitou značkou v sortimentu společnosti Mix-Tee. Jde o cejlonského výrobce vysoce kvalitního černého a zeleného čaje. V sortimentu této společnosti najdete zejména širokou škálu sypaných zelených čajů s příchutí. Tarlton své produkty vyváží do více než 30 zemí světa. Ve své nabídce má jak sypané, tak i sáčkové čaje. Silnou stránkou této společnosti je i schopnosti vytvořit novou, originální směs čaje dle přání odběratelů. Potěšte své blízké roztomilými konvičkami naplněnými skvělými sypanými aromatizovanými čaji Tarlton s kousky ovoce.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čajové kapsle – nový způsob přípravy čaje”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *