Rubriky

Móda v barvách roku 2021

Pantone Color Institute každoročně vyhlašuje barvu, která bude následující měsíce kralovat ve světě (nejen) módního designu. Letos zvolili odborníci z institutu barvy dvě, a to ultimátní šedou a jasnou žlutou. Jak na nás tyto odstíny působí a co symbolizují?

Žlutou si většina z nás přirozeně spojuje se sluníčkem. Je vnímána jako pozitivní, symbolizuje světlo, teplo, naději a radost. Žlutá nás dobíjí energií, dodává sílu, povzbuzuje nás v našich aktivitách i kreativním myšlení a vnáší naději na lepší zítřky.

Oproti jasné žluté stojí klasická šedá, která symbolizuje neutralitu, stabilitu, statečnost či vytrvalost. Na někoho může působit fádně, avšak právě díky její univerzálnosti se dá snadno kombinovat s ostatními barvami.

Spojení těchto dvou barev má vyjadřovat optimismus, oporu v životě a sílu pokračovat v životní cestě.

Vpusťte tuto barevnou kombinaci i do svého šatníku a osvěžte svůj šedý outfit zářivými žlutými kousky, které rozjasní váš vzhled. Sáhněte po trendy modelech, které dokonale podtrhnou váš styl.  Zda se rozhodnete pro výrazný žlutý prvek, anebo vsadíte spíš na jemné žluté doplňky, je pouze na vás.

Oblečení, doplňky a obuv v barvách roku 2021 vybírejte z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Móda v barvách roku 2021”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *