Rubriky

Dárek za vysvědčení: Ponožky z pohádkové kolekce

Pokud váháte, čím letos odměnit děti za vysvědčení, s ponožkami z pohádkové kolekce Fusakle rozhodně nešlápnete vedle. Speciální kolekce Fusakle Večerníčky, která je plná oblíbených pohádkových postaviček, zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a dodá zázračnou superhrdinskou sílu na každém kroku. Pat a Mat, Rumcajs, Cipísek, Bob a Bobek, Maxipes Fík, Ája, Ferda Mravenec, Víla Amálka, Jů a Hele, Bolek a Lolek…

Ponožky a také designové roušky a multifunkční šátky z této kolekce jsou nejen originální a nepřehlédnutelné, ale hlavně dětem a koneckonců i dospělým připomínají, že by nikdy neměli přestat věřit v dobré konce. Součástí speciální kolekce s Večerníčkem jsou tematické dárkové tuby a tašky.

Fusakle jsou designové ponožky pro každodenní nošení, navrhované a vyráběné výhradně na Slovensku a v České republice – v každé z obou zemí fungují tři výrobní provozy. Za pět let fungování Fusakle zaměstnávají stovky lidí a mnoha dalším dávají práci v souvisejících oborech. V České republice mají už přes 20 prodejních míst. Fusakle jsou pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat druhým, a přitom zůstat sami sebou. Česko-Slovenský originál od hlavy po Fusakle!

Kompletní sortiment značky Fusakle je v prodeji v e-shopu na https://www.fusakle.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dárek za vysvědčení: Ponožky z pohádkové kolekce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *