Rubriky

Návyková vůně citrusů

Francouzskou značku Maison de Parfum založili v roce 2009 partneři Sylvie Ganter a Christophe Cervasel. Vyvinuli novou parfémovou rodinu Cologne Absolue, která vychází z Eau de Cologne, ale má mnohem vyšší koncentraci esenciálních olejů. Znamená to tedy, že mají větší výdrž. Všechny Colognes Absolues mají citrusové tóny. V některých případech jsou citrusy hlavní složkou parfému, v ostatních případech mají vůně citrusy v podpůrných tónech pro čirost a eleganci. Novinkou je PACIFIC LIME Cologne Absolue.

Základní filozofií značky je vybírat přírodní suroviny, ale když neexistuje v přírodě nebo to není bezpečná složka, použije syntetickou (např. pižmo). Proto Cologne Absolues mají až 95 % složek přírodního původu. Vůně jsou jako chameleon, mohou je používat ženy i muži, protože se přizpůsobí se kůži každého.

Atelier Cologne jsou vůně na bázi citrusů. Stejně jako citrusové esenciální oleje jsou svěží, živé a elegantní, jsou také bohužel velmi nestálé a mají tendenci se neudržet na kůži. Základem je parfémový extrakt s dávkou citrusů pro jedinečnou dlouhotrvající sílu. Velmi vysoká kvalita přírodních esenciálních olejů v nejvyšší možné koncentraci (průměrná koncentrace je 18 %). To je důvod proč každý produkt Atelier Cologne může být nazýván jako „čistý parfém“, nejprestižnější rodina vůní světa.

PACIFIC LIME, nová svěží a výrazná Cologne Absolue, doplňuje kolekci Joie de Vivre.

Hlavní ingredience: limetka z Mexika, máta peprná z USA, kokosový extrakt z Filipín

Podpůrné ingredience: citron z Itálie, pomeranč ze Sicílie, eukalyptus z Číny, rebarborový tón, broskvový tón, tón blond dřeva

Vůně: Ovocná, šumivá, ostrá, zelená, krémové, radostná, mořský vánek, slunná, požitková, mladistvá, hluboká, návyková

Dostupné exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Návyková vůně citrusů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *