Rubriky

Divoce smyslná vůně

Viktor&Rolf představuje FLOWERBOMB TIGER LILY, sluneční explozi, která září divokou smyslností. Z nitra nositelky vyzařuje drsná síla exotického květu Tiger Lily, který si bez okolků vynucuje pozornost a neohroženě ukazuje svou vnitřní sílu. Bouřlivá smyslnost této vůně rozzáří každý prostor, v němž je vůně přítomna. Jako nezkrotná síla rozkvétá FLOWERBOMB TIGER LILY a splétá květinový příběh, který je divoký i prosluněný. Živá a podmanivá FLOWERBOMB TIGER LILY je symbolem sebevědomí. Přijměte svou vnitřní sílu a nechte svou smyslnost řvát.

Vůně: hřejivá, sluneční a smyslná

Hřejivá, smyslná a sluneční vůně FLOWERBOMB TIGER LILY, kterou vytvořili parfuméři IFF Carlos Benaim a Domitille Michalon Bertier, vás přenese do letní divočiny plné exotických voňavých květin, které se objevují v objetí slunce. Olfaktorický podpis, inspirovaný odvážným duchem a magnetismem květu lilie tygrované, patří do rodiny květinově ambrových ovocných vůní a rozvíjí svou komplexnost ve třech podmanivých aspektech.

Sluneční aspekt odhaluje obklopující tóny akordu kokosového mléka, které jsou prozářeny osvěžujícími tóny srdce z kalábrijského bergamotu. Divoký aspekt představuje svůdný půvab akordu lilie tygrované, neuchopitelné exotické květiny z jižní Asie v zářivě oranžové barvě s černými skvrnami.

Květinový akord vdechuje květinovému srdci dynamické a exotické tóny, obohacené o super infuzi jasmínu velkokvětého a akord frézie. Nakonec se odhalí smyslná tvář, když se svůdná a návyková vůně akordu manga rozplyne v opulentním základu z benzoinu a vytvoří neodolatelně spalující žhavou smyslnost.

Flakon: zářivý diamantový granát

Flakon je evolucí ikonického hranatého tvaru flakonu FLOWERBOMB, který je základem celého světa FLOWERBOMB. Je to vize smyslnosti a života v každém detailu. Jako by byl vyřezán ze vzácného jantarového drahokamu. Jeho mnohotvárná diamantová silueta se třpytí, zatímco průhledný jantarový nátěr uvnitř dodává nádech tajemství pozvání k prozkoumání hlubin jeho podmanivé podstaty. Zdobí ho lesklá stříbrno růžová kovová destička s názvem vůně, která vyzařuje eleganci a šarm. Souhra působivých růžových a jantarových odstínů vytváří okouzlující kontrast, který odráží živou a smyslnou povahu vůně, jež je v ní obsažena. Flakon je zbraní sebeprosazení, skutečným ztělesněním zážitku FLOWERBOMB, který na vás čeká uvnitř.

Žena The Flowerbomb Tiger Lily: živá a nespoutaná

FLOWERBOMB vždy symbolizoval ženu, která se chopila své síly díky živosti, smyslnosti a neokázalé sexy eleganci. Vyzdvihuje okouzlující cestu ženské transformace, oslavuje kouzlo proměny a nekonečný optimismus. Ženskost a feminismus se prolínají v harmonickém tanci síly, a tak se žena FLOWERBOMB TIGER LILY vyvinula a s odvážnou dynamikou přijala svou mnohostrannou povahu. Je jasná a zářivá, nebojácně zkoumá hlubiny své smyslnosti, důvěrně se spojuje se svou divokou stránkou a přijímá ji jako zdroj posílení.

Tvář: Emily Ratajkowski

Americká autorka bestsellerů New York Times, herečka, modelka, aktivistka a podnikatelka Emily Ratajkowski je od ledna 2023 tváří značky FLOWERBOMB a nyní ztělesňuje FLOWERBOMB TIGER LILY.

Miluji vůni Flowerbomb Tiger Lily,“ říká Emily Ratajkowski. „Je tak květinová, letní a má v sobě jistou smyslnost, která mě oslovuje.“

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Divoce smyslná vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *