Rubriky

Zahrajte si se seriálem Slunečná

Sledujete se svými dětmi oblíbený seriál SLUNEČNÁ, který má podle FTV Prima sledovanost okolo milionu a půl diváků? Nyní si můžete zpestřit nevlídné podzimní dny tím, že si společně zahrajete některou hru z edice Slunečné hry s motivy a postavami z populárního seriálu Slunečná. Klasické hry pro celou rodinu, ale i kvízy či vykládací karty, které vám připomenou momenty z oblíbeného pořadu, zakoupíte exkluzivně v prodejnách a e-shopech Království hraček Bambule a Sparkys.

Zahrajte si na věštkyni

Se speciálními vykládacími kartami přímo od Hany Schwartzmüllerové, věštkyně ze seriálu Slunečná, to bude hračka! V balení naleznete 40 výkladových karet i výkladovou brožurku.

 

Perfektní rodinný relax

PEXESO, které zachycuje známé momenty ze seriálu, nebo KANASTOVÉ KARTY se seriálovým motivem vám zajistí perfektní zábavu nejen v sychravých podzimních dnech, ale také třeba na cestách.

 

 

Stálice v novém kabátě

V populární hře Člověče, nezlob se se mezi sebou utkají ústřední postavy ze seriálu Slunečná. Desková hra TÝNO, NEZLOB SE totiž obsahuje 4×4 figurky s jejich podobiznami a oboustranný herní plán, který kromě klasické verze nabízí také variantu pro hru s jednou figurkou.

 

Pro chytré hlavy

Ověřte si, jak dobře znáte prostředí seriálu Slunečná, a vyzkoušejte, zda máte stále stejně dobrý přehled jako vaši školáci. V KVÍZOVÉ HŘE je totiž připravena také řada otázek z přírodovědy či zeměpisu, jež prověří vaše znalosti. Hra obsahuje 220 záludných karet, na nichž je vždy 5 otázek z 5 různých okruhů, plus 1 výzva navíc.

Kvízová hra bude dostupná od listopadu 2020 za doporučenou cenu 499,90 Kč.

V každém balení Týno, nezlob se a Kvízové hry jsou navíc vloženy různé sady 4 podpisových karet herců ze seriálu Slunečná. Když je donesete na pokladnu prodejen Bambule a Sparkys, zajistí vám dokonce i podpisy vašich oblíbených hrdinů.

Všechny produkty z edice Slunečné hry zakoupíte exkluzivně v kamenných prodejnách a e-shopech hračkářství Království hraček Bambule a Sparkys.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zahrajte si se seriálem Slunečná”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *