Rubriky

Dobrodružství v poušti

Slunce jiskřící na písku. Teplý vítr svobody. Žena Nomade se opět vydává na cestu a jako jediná zavazadla si s sebou bere svou nezávislost a eleganci. Na její cestě za dobrodružstvím neexistují žádné hranice. Je lačná po zážitcích, které jsou pro ni příslibem nových, nekonečných obzorů. Dobrodružství, které se odehrává v srdci pouště, v přirozeném prostředí barev a tvarů, jež vždy tak inspirovaly zakladatelku značky Chloe, Gaby Avion, pokračuje s Nomade Absolu de Parfum, intenzivnější variací původního parfému, ponořeného do hluboce sofistikovaného vonného květinového srdce.

Nové dobrodružství

Jemné, vonné teplo destinace podle vaší fantazie vytvořil parfumér Quentin Bisch z domu Givaudan. Nomade absolu de parfum vás doslova smete. Tento dřevitý chypre je intenzivnější a omamnější verzí původní kompozice. Odvážný odkaz na svět pánských vůní, dubový mech, zůstává v pulzujícím srdci Nomade, ale současně odhaluje nečekané zdokonalení: luxusní textura sladké švestky mirabelky přináší vůni šťavnatou dimenzi. Smyslnost je umocněná ovocným, aromatickým tónem sametové davany.  A vítr svobody je zahřátý krémovou, dřevnatou bohatostí jemného santalového dřeva. Jde o unikátní jiskrnou a lahodnou vůni.

Objekt touhy

Pro tuto intezivní verzi je navržen flakon v teplých barvách, rafinovaných materiálech a luxusních detailech. Elegantní je kontrast mezi grafickými liniemi flakonu, zlatými cvočky a kůží v barvě lískových ořechů. Tato kombinace pak celkově odráží dokonalost maison doplňků.

Chrám světla

Francouzka, která se narodila v Aténách a žije v Londýně. To je herečka Ariane Labed, jež se vrací, aby pokračovala v dobrodružství Nomade. Zobrazene skrze čočku fotografa Petera Lindberga v poušti, chrámu světla a stínu, dokonale odráží naši představu moderní dobrodružné objevitelky: které jemně vlají vlasy ve svobodném větru, jejíž tvář se koupe v teplém slunečním světle. Takto vyjadřuje svou otevřenost světu.

Nová verze Chloe Nomad je od února k dostání ve všech parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dobrodružství v poušti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *