Rubriky

Soutěž, o novinky pro vaši krásu a zdraví, od značky SUBRINA PROFESSIONAL

Značka Subrina Professional, výrobce kvalitní vlasové kosmetiky, zařadila do svého portfolia další skvělé novinky pro péči o vaše vlasy a zároveň i tělo. Do řady Repair přibyla nová pěna s moringovým olejem a keratrixem na rozčesávání vlasů. Pro těžké a poškozené vlasy se jedná o tu nejlepší volbu, kterou vašim vlasům můžete nabídnout.Zároveň poskytne vašim vlasům okamžitou péči, vlhkost a zanechá vlasy jemné, hladké a lesklé. Pěna je ideální pro tenké, poškozené a kudrnaté vlasy.

Druhou novinkou, kterou značka Subrina Professional v nedávné době představila, je maska z řady Premium. Její největší předností je obsažená unikátní směs organického kakaového, mangového a bambuckého másla společně s kokosovým olejem a kukui olejem. Tyto výživné a revitalizační složky spolu s ceramidy pronikají hluboko do vlasů, posilují jejich strukturu a vlasy jsou krásné, vyživované a neuvěřitelně flexibilní. Maska má nízké pH (3), které pomáhá efektivně uzavřít vlasovou pokožku a vytvořit velmi hladké vlasy. Hlavní technoložka značky Subrina Professional pro ČR, Sylvie Audyová, si masku velmi pochvaluje: „Maska z řady Premium line mě mile překvapila, a to hlavně svoji jemností a krémovitostí. Výhodou je velmi dobrá aplikace. Vlasy jsou po použití masky lehké, lesklé a navíc se skvěle rozčesávají. Z řady Premium jde tak o další skvělý produkt, který můžu vřele doporučit.“

Prémiová linie přinesla do svých řad ještě jednu novinku, kterou je léčebná kúra na vlasy a tělo. Tato přírodní léčba zjemní, vyhladí a hydratuje vlasy a pokožku. Stejně jako výše zmíněná maska obsahuje tato kúra unikátní směs másel a olejů, díky kterým má blahodárné účinky na vaše tělo.

Novinky od značky Subrina Professional máte nyní možnost vyzkoušet přímo na sobě. Připravili jsme pro vás soutěž o 5 masek z řady Premium a 5 pěn na rozčesávání vlasů z řady PHI Repair. Soutěžní otázka je velmi jednoduchá. Víte, jak se nazývá každoroční akce pořádaná značkou Subrina Professional pro kadeřníky i širokou veřejnost? Napovíme, že letos se akce konala na přehradě Seč v hotelu Jezerka a k vidění byla kadeřnická i módní show za účasti stylisty Káji Pavlíčka. Nápovědu k soutěžení otázce i více informací o novinkách naleznete na webových stránkách www.subrinaprofessional.cz

Jak se nazývá každoroční akce pořádaná značkou Subrina Professional?

  A,  Střihy a účesy 2019

  B,  Subrina Weekend

   C,  Subriňáci sobě

Správné odpovědi zasílejte na email: redakce@johairstar.cz, předmět: Premium. Hrajeme do 5. 7. 2019. Vyhrává každá 100. odpověď. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Odstraňte ze svého života přebytečnou chemii a dejte svému tělu to, co opravdu potřebuje. Dejte mu produkty značky Subrina Professional.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Soutěž, o novinky pro vaši krásu a zdraví, od značky SUBRINA PROFESSIONAL”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *