Rubriky

Dodejte své pleti sílu bojovat proti stárnutí

Zrychlující se tempo okolního světa a požadavky moderní doby mají za následek, že ženy jsou mnohem náročnější. A od své anti-agingové péče očekávají účinnost a okamžitý efekt. Laboratoře Vichy představují dvě novinky z řady Liftactiv Collagen Specialist: Komplexní péči proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti a Anti-aging masku na obličej s kyselinou hyaluronovou. Oba přípravky nabízejí unikátní řešení pro podporu zdraví pokožky a zaručují maximální účinnost. Jsou nabity těmi nejúčinnějšími aktivními látkami přírodního původu, které pleti dodají sílu postupně bojovat se stárnutím.

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST KOMPLEXNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM A ZTRÁTĚ KOLAGENU V PLETI

Přípravek je inspirovaný novou generací neinvazivních estetických procedur a kompenzuje viditelnou ztrátu kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti. Péče zvyšuje produkci kolagenu v pleti, a tím napomáhá bojovat proti známkám stárnutí, které se projevují jemnými liniemi, vráskami, povadlými konturami nebo pigmentací. Obsahuje peptidy, vitamin Cg a mineralizující termální vodu Vichy.

LIFTACTIV HYALU MASK ANTI-AGE MASKA NA OBLIČEJ S KYSELINOU HYALURONOVOU

Vyplňující a hydratační anti-agingová maska aktivuje vlastní kyselinu hyaluronovou v pleti a napomáhá tak bojovat se ztrátou pevnosti, unavenou a dehydratovanou pletí. Obsahuje výtažek z agáve, 1 % kyseliny hyaluronové (vysoko i nízkomolekulární) a mineralizující termální vodu Vichy. Doporučené používání je každý druhý den (ráno nebo večer).

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dodejte své pleti sílu bojovat proti stárnutí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *