Rubriky

Jenny Halada: Šperky inspirované souhvězdími

Máte ráda astrologii a pohled na oblohu plnou hvězd? Jenny Halada představuje nové řady šperků Halada – Virgo, Libra, Triangulum a Aquarius, které doplňují stávající kolekci Infinity inspirovanou souhvězdími. Šperky jsou k dostání ve třech barevných variantách zlata a ozdobeny perlami.

Jenny Halada je dcerou zakladatelů stejnojmenné značky Halada s čtyřicetiletou tradicí. Má české a nizozemské občanství a vystudovala šperk v ateliéru K.O.V u Evy Eisler na pražském UMPRUM. Nyní je Jenny Halada hlavní designérkou šperkařského domu Halada.

Virgo

Kolekce je inspirovaná Botticelliho mistrovským dílem „Zrození Venuše“. Představuje krásu a ženskost v její nejčistší podobě. S výraznou bílou perlou Akoya ve svém středu je kolekce nadčasová a sofistikovaná a snadno nositelná pro každou příležitost.

Libra

Elegantní  řada Libra je oslavou mládí a svobodného ducha. Snoubí se v ní hravost, odvážnost, bezkonkurenční touha po životě a dobrodružství.

 

Triangulum

Všestranná kolekce s volitelným diamantovým osazením nabízí stejně jako ostatní kolekce Jenny Halada tři barevné varianty zlata. Triangulum lze nosit a přizpůsobovat tak, aby vyhovovalo vašim touhám a potřebám, a vrstvit dle vašich momentální nálady.

 

Aquarius

Jako zajatý poklad se perla Vodnáře blyští v centru vaší pozornosti, láskyplně objímaná ze všech stran spirálovitými tvary ze zlata.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jenny Halada: Šperky inspirované souhvězdími”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *