Rubriky

Dokonalá pedikúra do sandálků

Přípravy na dovolenou si žádají krásné nehty do sandálků či žabek na pláž či, na letní party či festival. OliOla Organic Beauty studio tak přišlo speciálně před létem s kosmetickou pedikúrou, tedy zkrácenou verzí klasického ošetření, které neobsahuje ošetření chodidel, zato dává prostor kreativitě a široké škále barev prodyšných laků na nehty SpaRitual, který neobsahuje 13 nejznámějších toxinů.

Kosmetická pedikúra OliOla (45 minut)

Péče zahrnuje koupel nohou v lázni se solí SpaRitual. Následuje dezinfekce, případné odlakování nehtů, úprava nehtů a nehtového lůžka, lakování výživným a zároveň prodyšným lakem SpaRitual podle výběru zákaznice. Pomyslnou tečkou je pak ošetření nožek hydratačním krémem.

 

Filozofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ayurvédskou medicínu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dokonalá pedikúra do sandálků”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *