Rubriky

Dopřejte pleti odpočinek

Nemusí jít zrovna o nepovedený den, a přesto se únava promítne do tváře. Většinou pomůže kvalitní spánek a v kombinaci s účinným regeneračním přípravkem přijde ráno milé překvapení. Nechte pleť posilovat, když spíte. Noční krém SynCare Renovia má také oční variantu s babasu olejem a ceramidy. Nová Renovia je založena na vysoce účinné kombinaci retinolu a kyseliny hyaluronové, které spouštějí procesy rejuvenace pleti.

Renovia noční krém (50 ml, 611 Kč)

Jemný krém s hedvábnou texturou je založený na principu kombinace 3 omlazujících látek – glukonolaktonu, kyseliny hyaluronové a retinolu. Přináší zcela nové možnosti v péči o vnějším prostředím stresovanou pleť, kterou intenzivně regeneruje a vyživuje. Umožňuje jí dokonalou relaxaci během noci, aby ráno působila odpočatě a svěže. Výtažek z alpské řasy navíc podporuje dlouhodobou hydrataci. Renovia krém představuje luxusní péči pro dokonalý vzhled bez rozdílu typu pleti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Renovia oční krém (30 ml, 401 Kč)

Ceramidy jsou důležitou součástí všech membrán živočišných buněk. Vyskytují se ale také  v rostlinách a svým složením jsou si velmi podobné. Jedinečných účinků rostlinných ceramidů s úspěchem využívá dermokosmetika SynCare. U stárnoucí pleti klesá hladina ceramidů, snižuje bariérová funkce, kůže ztrácí vlhkost a pružnost. Po 20. roce života začíná hladina ceramidů klesat – každých deset let až o10 procent. To má za následek dehydrataci kůže a zvýšenou tvorbu drobných vrásek, zejména kolem očí a rtů. I když jde o přirozený proces, vhodnou péčí můžeme zmírnit jeho následky.

Renovia oční krém CPK BIO je novinka určená k intenzivní péči o okolí očí a rtů. Obsahuje rostlinné ceramidy v jedinečné kombinaci s babasu olejem. Toto spojení přináší nejen výživu, ale celkové posílení jemné pleti v citlivých partiích. Dodává pokožce vitalitu, zpevňuje ji a zjemňuje. Oční krém Renovia přináší viditelné výsledky už po několika dnech. Oční okolí získává jiskru vitality, drobné vrásky kolem rtů jsou vyhlazené a méně viditelné. Používá se ráno a večer po odlíčení pleti. Oční krém Renovia je certifikovanou přírodní BIO kosmetikou, takže ho výborně snáší všechny typy pleti, včetně citlivé se sklonem k podráždění.

Přípravky dermokosmetiky SynCare zakoupíte v lékárnách a kosmetických studiích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte pleti odpočinek”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *