Rubriky

Dopřejte tělu v létě všestrannou péči

Cítíte, že opálení zanechalo vaši kůži suchou bez lesku a viditelné vitality? Dopřejte si profesionální pěsticí přípravky na tělo. Značka JANSSEN COSMETICS nabízí řadu, která umí komplexně reagovat na náročné požadavky těla, účinně a všestranně pokožku pěstit. Přehled přípravků pro vás připravila Bohumila Christophová, školicí kosmetička Janssen cosmetics a inspira: cosmetics, soudní znalec v oblasti kosmetika vizážistika.

Účinné látky: mořské řasy, vitaminy A a C, komplex cellu-slim, kyselina hyaluronová, extrakty z manga a sigesbeckie, pentavin, squalen, bioferment ze zelených řas a lupiny, bisabolol, echinacea, kombucha, kapradinový olej a panthenol příznivě působí na sluncem vysušenou a poškozenou pokožku. Přípravky mají jednoduché použití a rychle viditelné účinky.

Ošetření těla vždy začíná peelingem:

Oxygenating Body Peeling, stimulační sprchový peeling

Jemně myje a šetrně obrušuje kůži příjemně voní, nevysušuje.

Způsob použití: Při sprchování jemně rozetřete na povrch kůže, lehkým kroužením obrušte a poté důkladně spláchněte. Následně použijte pěsticí tělové mléko.

K ošetření celulitidy:

BODY CONTOUR BOOSTER, termoaktivní gel pro boj s celulitidou

Lehký gelový přípravek se rychle se vstřebává. Aktivuje metabolismus tukových buněk, intenzivně prohřívá a pomáhá zmírnit projevy celulitidy.

Způsob použití: Nejprve tělo omyjte a peelingem připravte na vstup aktivních látek. Přípravek vmasírujte do těla ve směru proudění lymfy. Není vhodné kombinovat s depilací!

Pro povadlé partie ňader:

PERFECT BUST FORMULA, vysoce aktivní koncentrát na formování prsou

Jemná a lehce vstřebatelná emulze vypíná, hydratuje a revitalizuje prsní partie. Působí rychle a účinně a nevyžaduje speciální aplikaci.

Způsob použití: Pravidelně, nejlépe denně lehce vetřete do partií dekoltu a prsou.

Pro suchou povadlou pokožku:

STRETCH MARK CREAM, tělový pěsticí krém vhodný k rekonstrukci strií a jizev

Rekonstruuje jizvy a strie, posiluje kolagenová a elastinová vlákna. Napravuje kožní trhliny a přispívá k celkové regeneraci. Je vhodný ke zpevnění pokožky po výrazné redukci váhy.

Způsob použití: Dvakrát, (nebo i vícekrát) denně vetřete do problémových partií. Doporučujeme několikrát týdně provést i účinný tělový peeling.

VITAFORCE ACE BODY CREAM, tělový krém s vitaminy A, C a E

Příjemně voní, hydratuje, stimuluje a vyhlazuje, pokožku chrání a pěstí.

Způsob použití: Jemně vmasírujte po každé koupeli.

BODY LOTION IZOFLAVONIA, tělové mléko s fytoestrogeny

Ideálně hydratuje a vyživuje pokožku těla, která je pak sametově jemná a vypnutá. Příjemně parfemované tělové mléko s anti-aging efektem zrychluje regeneraci pokožky.

Způsob použití: Ráno a večer, nebo kdykoliv po koupeli vetřete do suché kůže malé množství přípravku. Vhodné i po tělových procedurách k celkovému ošetření kůže na těle.

K pěstění rukou a nohou:

HAND CARE CREAM, krém na pěstění rukou

Pěstí a zklidňuje kůži na rukou, rekonstruuje poškozenou pokožku. Je vhodný i pro manikéry, jako masážní přípravek a jako regenerační krém do rukavic.

Způsob použití: Na masáž rukou a na pěstění pokožky v zábalu z gumových rukavic.

Tip: Doporučujeme natřít ruce před spaním silnou vrstvou krému, překrýt bavlněnými rukavicemi a nechat celo noc působit.

COOLING LEG LOTION, krém na pěstění nohou

Chladivý pěsticí krém na těžké a unavené nohy rekonstruuje namáhanou kůži na nohou a rukou. Je vhodný i pro pedikéry jako masážní přípravek.

Způsob použití: Naneste na nohy k chladivému osvěžení. Pedikéři ho mohou použít na masáž nohou.

DEODORANT CREAM, krémový deodorant

Lehká emulze je určena ke zmírnění pocení. Dobře se nanáší, nepřesušuje pokožku, zamezuje nadměrnému pocení a rozkladu potu.

Způsob použití: Každé ráno naneste tenké vrstvě na místa s nadměrným pocením.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte tělu v létě všestrannou péči”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *