Rubriky

Eklektický párty look

Švýcarská značka MAVALA dokáže kouzlit s odstíny laků na nehty a neustále přichází s dalším překvapením. Důkazem je i nová kolekce COLOR CLUB COLLECTION pro zimu 2019/2020, která je na míle vzdálena od předchozí kolekce skládající poctu dokonalému retro stylu 70. let. Nová sada laků na nehty sází pro změnu na smyslně eklektický párty look.

Monochromatická kolekce byla mistrně složena jako skladba pro lehce psychedelický orchestr, v němž se potkávají rock, punk i glamour. Inspirací k jejímu sestavení se stal módní mix černé kůže s třpytivými doplňky podtrhujícími elektrizující atmosféru hudebního klubu, kde právě startuje další nezapomenutelná party.

Monochromatické, mimořádně módní odstíny jsou zvoleny s důrazem na tmavý tón, který dovede ve tmě fosforeskovat. Módní trendy pro zimu 2019/2020 jsou rebelující a přitom elegantní, s nádechem svůdnosti – jako stvořené pro nezapomenutelnou noc. Budou se vyjímat v hypermoderní klubové atmosféře, kde nic není nemožné, ale volit mezi nimi můžete pro stylovou úpravu nehtů pro pozvednutí nálady kdykoliv a pro jakoukoliv příležitost. Vzhled „zlobivé dívky“ s využitím minimalistických barev maximálně podtrhuje ženskost a stylovost okořeněnou špetkou extravagance a dotekem dekadence.

Ve své COLOR CLUB COLLECTION sází MAVALA na intenzivní a efektní odstíny, které bez debat rozzáří šeď nadcházejících zimních dnů:

RED VINYL představuje sytě, vášnivě červenou jako vášnivé srdce uprostřed bláznivé noci.

PURPLE DYNAMITE je elektrizujícím a ultra moderním odstínem fialové.

FUCHSIA WAVE reprezentuje jiskřivou, klasickou, a přitom extravagantní barvu růžových fuchsií.

VIOLET NIGH je temnou a tajemno navozující fialovou připomínající první hodiny noci.

PINK ROCK s sebou přináší zářivý odstín zralých malin ideální pro dokonalý party look.

BLUE BIRD je barvou nočního nebe inspirovanou intimní atmosférou jazzových klubů.

Laky MAVALA zakoupíte exkluzivně v síti FAnn parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Eklektický párty look”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *