Rubriky

Extrémní objem řas pouhými pěti tahy

Chcete už konečně pořádnou řasenku, která zintenzivní váš pohled? Jedinečné složení Lash Clash od YSL dodává řasám objem a tmavé pigmenty díky inovativním texturačním látkám, hyperčerným pigmentům a posilujícím složkám odolným proti rozmazání. Nejhustší textura řasenky, jaká kdy byla vyvinuta, obsahuje špičkový koktejl ingrediencí, jež přináší intenzivnější objem s nesmlouvavě intenzivní barvou.

Inovativní kombinace vosku typu olej ve vodě, komplexních polymerů vytvářejících film a látek prodlužujících výdrž řasenky dodává krémová a přilnavá textura řasám okamžitě objem okamžitě vrstvu po vrstvě. Lash Clash dodá řasám až o 200 % větší objem pouhými pěti tahy a vytvoří tak šokující nadměrný efekt. Díky svému složení, které vydrží 24 hodin, odolá tato řasenka všemu, co váš den přinese.

Složení řasenky Lash Clash bez parfemace, jejíž ingredience se získávají z komunitních zahrad YSL Beauty Ourika, je obohaceno o výtažek z kosatce florentského, který stimuluje a chrání syntézu dermoproteinů den za dnem, čímž řasám pomáhá zachovat si poddajnost, hebkost na dotek a zdraví.

Lash Clash překračuje hranice barvy díky látkám zvýrazňujícím barvu hyperčerným pigmentům a vám, kterým intenzivní černá nestačí, tak přináší černočerný efekt. V kombinaci s průhlednou bází s vysokým podílem jemně rozptýleného černého oxidu železitého dodává řasám intenzivně tmavý výrazný a plný vzhled a je tak revolucí pro milovníky černých řasenek na celém světě.

Účinná, progresivní řasenka Lash Clash má největší kartáček, jaký byl kdy v našich laboratořích vytvořen – pro nejextrémnější efekt od kořínků řas až po konečky. Dvojitý kónický kartáček aplikuje, prodlužuje a zvětšuje objem řas od kořínků ke konečkům a vytváří liftingový efekt ve vnějším koutku oka. Pro maximalizaci množství nanesené řasenky je kartáček složen z 260 ergonomických vláken a 4 drážek, které zachytí, obalí a zvětší objem každé řasy, takže se maximálně využije množství řasenky nanesené jedním tahem. Jeho 10,5 mm široký obvod okamžitě nanese řasenku na všechny řasy, dokonce i na ty nejkratší, s větším objemem v jediném tahu.

Ambasadorka značky Kaia Gerber se v nové kampani dívá přímo do objektivu a její líčení hovoří za vše. Renomovaný fotograf David Sims na oficiálním vizuálu kampaně dokonale zachytil náladu a příslib líčení záběrem, na kterém se střetává masivní objem v kombinaci s černočerným couture efektem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Extrémní objem řas pouhými pěti tahy”

Napsat komentář