Rubriky

Vlasová péče a poradenství 7 dnů v týdnu

Příběh kadeřnictví Klier začíná v roce 1948 v saském městečku Verdau, kde si kadeřnická mistrová, paní Elfriede Klier, otevřela malé kadeřnictví s jediným cílem – dělat své řemeslo poctivě a pro všechny. Dnes má společnost Frisör KLIER více než 900 kadeřnických salonů ve 3 evropských zemích a je jednou z největších kadeřnických sítí na světě. V jádru Klier zůstává rodinným podnikem, který chce, aby kvalitní střih a vlasová péče byly dostupné pro všechny bez rozdílu.

V České republice společnost působí už celých 24 let a své služby nabízí v 17 městech. Ačkoliv se obor za ten čas výrazně proměnil, zůstává značka stále věrná tomu, s čím Elfriede Klier kdysi společnost zakládala. Klier garantuje dokonalou vlasovou péči, moderní kadeřnické služby a časovou flexibilitu pro zákazníky. Těm nabízí také odborné poradenství v péči o vlasy a profesionální výrobky od prémiových značek Kérastase, Schwarzkopf Professional, Alterna, Oribe, ghd, Redken, L’Oréal Professionnel, OroExpert a dalších. Kadeřnictví poskytuje skvělé služby za dobré ceny, které hlavně i v této době nechává takové, na jaké byli klienti zvyklí. Kadeřníci jsou profesionálně vyškolení, sledují trendy a sdílí know-how na mezinárodní úrovni.

Salony jsou otevřeny 7 dní v týdnu (většinou od 9:00 do 20:00) a přijít můžete bez objednání! „Zejména v této hektické době vnímáme jako stále více důležité, abychom byli svým zákazníkům k dispozici každý den a bez objednání. Zdravé vlasy totiž nepočkají. Chceme, abyste se u nás cítili bezpečně a péči o své vlasy nám svěřili bez obav. V našich kadeřnictvích proto najdete pouze odborně proškolené kadeřnice, které především svým zájmem o zákazníka, touhou po zdokonalení a kreativitou dělají Klier tím, čím dnes je,“ vysvětluje ředitel společnosti David Lanča.

Zdravé vlasy jsou nejvyšší prioritou této značky! A také to, aby se zákazníci v salonu cítili dobře. „Rádi bychom, aby u nás klientky a klienti zapomněli na to, co je za stěnami salonu trápí. Pokud žena vypadá krásně, daleko lépe se také cítí, je usměvavější a příjemnější. A to si myslím, je pravou podstatou naší tvorby – dělat lidi šťastnější,“ doplňuje David Lanča.

Přijďte si dopřát skvělou péči o své vlasy a načerpat energii do některého z kadeřnictví KLIER. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vlasová péče a poradenství 7 dnů v týdnu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *