Rubriky

Fascinující 3fázový program tělové péče

Anti-ageing péče jen pro obličej? Díky své prémiové linii FASCIANISTA otevírá značka JUVENA novou kapitolu luxusní tělové péče! Unikátní technologie kombinuje výživné ingredience pronikající hluboko do všech vrstev pokožky s exkluzivní SkinNova SC Technology aktivující každou jednotlivou kožní buňku. Výsledkem je mimořádně efektivní péče, která zaručuje dokonale zpevněnou a pružnou pokožku a perfektně vytvarovanou siluetu.

FASCIANISTA – nový 3fázový program tělové péče účinně regeneruje všechny vrstvy pleti

Nedostatkem běžné tělové péče je především to, že účinné látky zpravidla zůstávají na povrchu a nepůsobí do hloubky. To se rozhodla změnit Juvena pomocí své nové, 3fázové tělové péče FASCIANISTA. Nejenže dovede intenzivně od první aplikace hydratovat, ale zároveň si poradí i s absencí pružnosti a se zpevněním pokožky. Pomocí přírodních aktivních látek navrací pleti elasticitu, rozjasňuje ji a do hloubky zpevňuje, což se rychle projevuje i na celé siluetě. Mocnou zbraní v boji s časem je exkluzivní Skin Nova SC Technology, která efektivně regeneruje každou jednotlivou kožní buňku a plně obnovuje její funkčnost. Dohromady vytvářejí unikátní komplex, který viditelně zpevňuje a navrací celému tělu pocit dokonalosti.

Účinné látky:

Výtažek ze zázvorového kořene minimalizuje zadržování vody a ukládání tuků, čímž předchází vzniku celulitidy. Aktivuje krevní oběh, zabraňuje otokům a vaše tělo se cítí absolutně dobře a lehce.

Ženšen – známý z tradičního léčitelství jako podpůrná bylina – má nesporný stimulující a vitalizující efekt a pomáhá odbourávat z pokožky stopy stresu. Působí preventivně vůči napětí a dalším znakům disbalance, posiluje imunitní systém a dodává pleti jemné rozjasnění.

Kurkuma výrazně stimuluje metabolismus, regeneruje a minimalizuje případné podráždění. S pomocí kurkumy vypadá pokožka svěží a odpočatá.

Kyselina hyaluronová, dobře známá díky svým protistárnoucím účinkům, zaručuje okamžitou hydrataci a osvěžení pronikající hluboko do všech vrstev pokožky. Její účinky násobí výtažek z léčivé červené řasy z rodu rozsochatek (lat. furcellaria lumbricalis), který slouží jako bohatý rezervoár hydratace prostupující do nižších vrstev kůže a aktivující zde přirozenou produkci hydratace. Pokud se používá pravidelně, dovede pokožce navrátit její vlastní schopnost udržet si optimální hladinu přirozené vlhkosti. Karbohydrátový komplex identický k lidské pokožce rovněž poskytuje více než 72hodinovou intenzivní hydrataci a zároveň zvyšuje vlastní kapacitu pleti v udržení si přirozené vlhkosti, mimoto posiluje ochrannou funkci pokožky.

Vitamin E chrání pleť před vnějšími nečistotami a podrážděním způsobeným narušeným životním prostředím, navíc ji brání proti znakům předčasného stárnutí. V kombinaci s čistě přírodním makadamovým olejem zajišťuje pokožce sametově hladkou a zjemňující výživu.

3 KROKY K PERFEKTNÍ POSTAVĚ

Krok 1: Fascianista Skin Nova Body Serum

Koncentrovaná péče Fascianista Skin Nova Body Serum dodává pleti bohatou hydrataci bezprostředně po první aplikaci a podporuje optimální stav pokožky, při pravidelném používání dlouhodobě upravuje hladinu přirozené vlhkosti v pleti, zpevňuje a formuje siluetu.

Krok 2: Fascianista Massage Roller

Pokud nestíháte pravidelně cvičit, pomůže vám tento speciálně navržený masážní pomocník k celkovému zpevnění pokožky. Používejte denně po aplikaci séra, které se díky působení masážního strojku lépe a rychleji vstřebává a aktivní ingredience začínají rychleji a intenzivněji působit. Mimoto masáží dochází k uvolnění a odbourání napětí, což vede k posílení a vyhlazení pokožky.

Použití rolleru není podmínkou, pro zvýšení účinku můžete použít vaší oblíbenou tělovou masážní pomůcku.

Krok 3: Fascianista Skin Nova Body Cream

Posledním krokem vaší každodenní péče o tělo je aplikace jemně voňavého krému Fascianista Skin Nova Body Cream, který se bleskově vstřebává, zjemňuje a zpevňuje pokožku a dodává celému tělu na skvělém pocitu.

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Fascinující 3fázový program tělové péče”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *