Rubriky

YSL: Osobitý styl podzimního líčení

Žijeme v době, kdy je tradiční identita neustále narušována a zpochybňována, ale krása nemá limity – můžete být kýmkoliv. Zahalte se do svůdných odstínů, které navrhl generální ředitel YSL beauty, Tom Pecheux pro nadcházející sezonu, a probuďte svou ženskost. Nechte se překvapit rebelsky troufalými barvami, které jsou perfektně vyváženy neutrálními odstíny. Nenechte se spoutat a ukažte, co ve vás je. Odvažte se a předveďte svůj vlastní a osobitý tomboy styl!

EYE PALETTE COLLECTOR

Tělová nikdy nebyla tak svůdná! Rozehrajte s novou paletkou očních stínů SEXY TOMBOY EYE PALETTE COLLECTOR hru podle vlastních pravidel. Neutrální odstíny se prolínají s neobvyklými pastelovými barvami a tvoří širokou škálu možností pro různorodá vyznění vašeho vzhledu. Nezkrotné odstíny se doplňují se smyslností tělových barev v šesti různých tónech od světle béžové, přes třpytivě zlato-růžovou a burgundy, až po různé variace hnědé. Nové oční stíny v elegantním černém obalu s lesklými stříbrnými tečkami jsou inspirovány kolekcemi z přehlídkového mola a vytvořeny na míru rebelkám. Uvnitř paletky naleznete oboustranný štětec pro precizní líčení podle toho, jaký styl zvolíte – pravidla krásy si určujete sama!

TATOUAGE COUTURE

Roztočte to s barvami, konvence zde nemají místo! Dejte vyniknout své nezkrotnosti a svůdnosti s matným tmavě švestkovým či intenzivním béžovým odstínem provokativní matné rtěnky TATOUAGE COUTURE. Šokujte svými rty!

Odstíny: Twisted Nude, Outrageous Red

VERNIS A LEVRES VINYL CREAM

Zazařte s netradičními tělovými rty, nechte vyniknout lesk. Troufalá červená a strhující béžová – lesk na rty VERNIS A LEVRES VINYL CREAM vám zaručí takovou svůdnost, že z vás okolí nespustí oči!

Odstíny: Beige Progressif, Rouge Transe

LA LAQUE COUTURE

Tělové barvy získávají zbrusu nový rozměr se třemi žhavými odstíny laků na nehty! Béžová, bordó a hnědá v lesklém provedení dokazují, že tělová není fádní!

Odstíny: Marron Sulfureux (novinka), Bordeaux Underground (novinka), Beige Aventureux (novinka)

EDIE CAMPBELL

Make-up ambasadorka YSL Beauty Edie Campbell se díky svému originálnímu vzhledu a odvaze projevovat vlastní osobnost stala tváří nové kampaně, která se zaměřuje na svobodu projevu. Edie, oblečená v černém, ležérně se opírající o kulečníkový stůl, se vám dívá přímo do očí a pokouší vaši odvahu. Její pohled je nebojácně troufalý a nekompromisně osobní. Oční víčka má rozjasněna mixem bordó a světle béžového stínu z paletky SEXY TOMBOY EYE PALETTE COLLECTOR. Od kořínků řas nenápadně vykukuje rafinovaně se třpytící stříbrný stín. Odstín Outrageous Red 30 rtěnky TATOUAGE COUTURE oslavuje její nezkrotnou ženskost.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “YSL: Osobitý styl podzimního líčení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *