Rubriky

Globální anti-age program +40

Nová řada LONGEVITY od značky Alissa Beauté přináší globální anti-age program 40+, který napomáhá zpomalení procesu stárnutí, dodává zralé pleti celkové vyplnění, vypnutí, vyhlazení a regeneraci. Působí na všech úrovních pokožky (na povrchu i do hloubky) a ovlivňuje správné rozmnožování kvalitních buněk na základě nejnovějších poznatků z epigenetiky. Díky nové generaci různých typů peptidů, podporuje tvorbu všech typů kolagenu.

Výsledky klinických studií: zlepšení plnosti pokožky od 26 %, zlepšení tonality pleti o 18 %, vypnutí brady od 2,5 %, snížení počtu vrásek o 40 %, zjemnění hloubky vrásek od 61 %, zkrácení délky vrásek o 55 %

Přehled přípravků:

LONGEVITY CRYSTAL GLOBAL ANTI-AGE MASK (200 ml)

Pleťová maska Crystal Global ve 200ml tubě je určena pro odborné využití v salonu. Zajišťuje dokonalost zralé pleti, která bude po pravidelném používání vypadat mladistvě. Prokazatelně zjemňuje vrásky a rozšířené póry pleti. Je určená pro zralou pleť s vráskami, s nevyrovnanou strukturou a se změnou tonality. Vhodná pro klientky ve věku 40+ a pro pleť s pokročilými známkami stárnutí.

Způsob použití: Aplikujte jednou týdně na vyčištěnou pleť a nechte působit 15–20 minut. Ideální je v kombinaci s krémem a sérem.

LONGEVITY CRYSTAL GLOBAL ANTI-AGE CREAM (50 ml)

Denní anti-ageing krém je ideální volbou pro pleť 40+ se středními nebo pokročilými známkami stárnutí. Zjemňuje hloubku vrásek, obnovuje plnost pleti a zpevňuje kontury obličeje, díky crystal komplexu dodává pleti projasnění a zjemnění, zajišťuje dostatečnou 24h hydrataci. Chrání pleť před vnějšími negativními vlivy (smog, slunce, volné radikály).

Výsledek: Pleť je mladistvá a projasněná. Hloubka vrásek je minimalizovaná. Kontury obličej jsou zpevněné.

LONGEVITY SUPREME REGENERATING CREAM (50 ml)

Regenerační noční anti-ageing krém Supreme se vyznačuje hustou texturou a složením aktivních látek, které zjemňují hloubku vrásek, obnovují plnost pleti a zpevňují kontury obličeje. Je vhodný pro pleť se středními až pokročilými známkami stárnutí 40+. Anti-age krém poskytuje pleti dokonalé okysličení a projasnění. Aplikuje se každý den před spaním na důkladně vyčištěnou pleť. Vhodné pro klienty jako následná domácí péče po ošetření v salonu.

Výsledek: Pleť působí mladistvě a projasněně. Kontury obličeje jsou zpevněné.

LONGEVITY SUPREME REGENERATING CREAM (200 ml)

Regenerační noční anti-ageing krém Longevity Supreme se vyznačuje příjemnou vůní a je vhodný pro pleť 40+ se středními až pokročilejšími známkami stárnutí a vráskami. Prokazatelně zjemňuje hloubku vrásek, obnovuje plnost pleti a zpevňuje kontury obličeje, poskytuje pleti okysličení a projasnění. Tento produkt je určen profesionálním kosmetičkám.

Výsledek: Zjemňuje hloubku vrásek, zpevňuje kontury obličeje. Pleť působí mladistvě a projasněně.

LONGEVITY CRYSTAL GLOBAL ANTI-AGE MASK (100 ml)

Tato pleťová maska zajišťuje dokonalost zralé pleti, která bude po pravidelném používání vypadat mladistvě. Zjemňuje vrásky a póry pleti. Je určena pro zralou pleť s vráskami, s nevyrovnanou strukturou a se změnou tonality. Vhodné pro klientky ve věku 40+ s pletí, která vykazuje pokročilé známky stárnutí.

Způsob použití: Aplikujte jednou týdně na vyčištěnou pleť a nechte působit 15–20 minut. Ideální je v kombinaci s krémem a sérem.

LONGEVITY PLUMPING SILKY SERUM (50 ml)

Vyplňující sérum Plumping Silky má silné anti-ageing účinky. Zjemňuje hloubku vrásek, obnovuje plnost a pružnost pleti, poskytuje výživu a projasnění. Tento produkt je určen pro domácí péči. Doporučené použití je každé ráno a večer v kombinaci s denním či nočním krémem.

Výsledek: Po nanesení séra je pleť okamžitě jemná a hebká na dotek. Působí projasněným dojmem a hloubka vrásek je zjemněná.

LONGEVITY CRYSTAL GLOBAL ANTI-AGE CREAM (200 ml)

Denní anti-ageing krém Crystal Global je určen pro klientky ve věku 40+. Velké balení ve 200ml tubě je určeno pro profesionální ošetření. Krém zjemňuje hloubku vrásek, obnovuje plnost pleti a zpevňuje kontury obličeje, díky crystal komplexu dodává pleti projasnění a zjemnění, zajišťuje dostatečnou 24h hydrataci, chrání pleť před vnějšími negativními vlivy (smog, slunce, volné radikály) a obsahuje střední UV ochranu, takže je vhodný pro slunečné dny, pod make-up apod.

Výsledek: Mladistvá a projasněná pleť s minimálními vráskami. Přípravek zpevňuje kontury obličeje a poskytuje střední UV ochranu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Globální anti-age program +40”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *