Rubriky

Podtrhněte svůj přirozený look

Přirozený look je módní a sluší každé ženě, ale občas mu přece jen chceme trochu pomoci a toužíme po zvýraznění. O podtržení krásy očí a obočí se postará nová limitovaná kolekce Eye 2020 od značky ALCINA, která nadchne svou jednoduchostí, harmonickými tóny i rozmanitými texturami.

Řasenka na obočí Brow Mascara (300 Kč)

Zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Dokáže jej definovat a zafixovat, ale také vyplnit. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled. K dostání je ve dvou odstínech: light a dark.

Profi tip: Řasenku na obočí lze použít také v kombinaci s pudrem na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Powder nebo tužkou na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Styler. Nejdříve naneste Perfect Eyebrow Powder nebo Perfect Eyebrow Styler, poté obočí zafixujte řasenkou na obočí Eyebrow Mascara. Výsledek bude ještě intenzivnější.

Oční stíny Eyeshadow (275 Kč)

Praktické monostíny vynikají sametově hebkou texturou a oslnivým třpytivým finišem. Dají se snadno stínovat a jednotlivé tóny jsou jednoduše kombinovatelné tak, abyste s nimi vykouzlili jak jemné, tak i výraznější líčení. K dostání je ve čtyřech odstínech: pearly silver, sparkling bronze, golden brown, nordic grey

Profi tip: Tmavý odstín (např. nordic grey) naneste podél řas. Přidáním světlého odstínu (např. pearly silver) do vnitřního a/nebo do vnějšího koutku oka svůj pohled rozzáříte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekuté oční stíny Liquid Eyeshadow (330 Kč)

Stačí jemně přetřít víčko a můžete si užívat úchvatné barvy, nepřehlédnutelný třpytivý finiš i příjemnou texturu tekutých očních stínů Liquid Eyeshadow. Kromě těchto benefitů se mohou tekuté oční stíny pyšnit také dlouhou výdrží a rychlým schnutím. K dostání jsou ve dvou odstínech: champagne, sparkling rose.

Profi tip: Tekuté oční stíny nanášejte v tenké vrstvě nejen na pohyblivé víčko, ale také pod obočí a/nebo do vnitřního koutku oka. Oko tak bude působit větší a v případě převislých víček opticky pozvedne nadočnicový oblouk a oko opticky otevře.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podtrhněte svůj přirozený look”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *