Rubriky

Hedvábný pudr s kaviárovým extraktem

Značka LA PRAIRIE se před více než 30 lety stala lídrem v oblasti luxusní péče o pleť s využitím kaviárových ingrediencí ve svých produktech. Neúnavný výzkum a technologické pokroky umožnily švýcarským vědcům v La Prairie rozluštit a rozvíjet tajemství kaviáru – výjimečné vypnutí a zpevnění, posílení pleti a zlepšení její textury. Ve snaze nabídnout klíč k nadčasové kráse hledali způsob, jak naplno zúročit poznatky o kaviáru a umění barev. Touto fúzí ožívá kolekce SKIN CAVIAR COMPLEXION.

Díky inovativnímu přístupu k výzkumu a přelomovým technologiím dokáže La Prairie z kaviáru získat to nejlepší. Prozkoumala nové možnosti získávání kaviáru nejvyšší kvality a zachycení jeho podstaty v unikátním složení – v produktech Skin Caviar Complexion bylo poprvé představeno spojení Kaviárového extraktu s Kaviárovou vodou.

Prostřednictvím uměleckého přístupu k make-upu, který nastoluje luxusní texturu a bezchybný vzhled, vyvinula La Prairie technologicky vyspělou pigmentovou směs pro své produkty kolekce Skin Caviar Complexion. Nabízí rozmanité odstíny, které se přizpůsobují pleti a dostávají její přirozenou krásu až na vrchol. Díky optimalizované paletě dokonale sladěných a doplňujících se odstínů, bude pleť obklopena hedvábným závojem, který posílí její přirozený tón, zmatní ji, ale nepřipraví ji o jas.

SKIN CAVIAR POWDER FOUNDATION SPF 15 UVA / PA++

Skin Caviar Powder Foundation daleko přesahuje pojem make-up. Je to první pudr obohacený Kaviárovým extraktem pro dokonalý vzhled. Na pleti vytvoří bezchybný, perfektně krycí, hedvábný film rozvíjející její přirozený tón. Skin Caviar Powder Foundation je při nanesení krémový a postupně přejde do textury lehkého kašmírového závoje. Skin Caviar Powder Foundation kombinuje Kaviárový extrakt s pokročilou směsí pigmentů v pudru s neskutečně lehkou konzistencí, která vydrží po celý den. SPF 15 / PA ++ pomáhá chránit před paprsky UVA a UVB a Exkluzivní buněčný komplex La Prairie pokožku vyživuje.

Skin Caviar Powder Foundation obepnutý v elegantním kobaltově modrém a chromovém kompaktním pouzdru je poctou minimalistickým liniím hnutí Bauhaus, které zůstávají hlavním elementem estetiky designu La Prairie. Jeho tvar – dokonalý čtverec, který se vejde do dlaně – je elegantní a nadčasový. Otevírá se jemným dotykem, aby odhalil dvojici zrcadel – jedno normální a jedno zvětšovací. Jeho architektonický design z něj dělá elegantní doplněk skrývající klíč k naprosto perfektnímu vzhledu pleti.

Skin Caviar Compact Powder SPF 15 v odstínech: Pure Ivory, Satin Nude, Almond Beige, Honey Beige, Golden Beige, Mocha, Peche, Creme Peche

SKIN CAVIAR LOOSE POWDER

Skin Caviar Loose Powder kombinuje Kaviárový extrakt a moderní směs pigmentů. Zdokonalený Exkluzivním buněčným komplexem La Prairie, který pleť vyživuje, Skin Caviar Loose Powder přináší požitek hedvábné textury pro přirozený, matný a mladistvý vzhled po celý den.

Skin Caviar Loose Powder je dokonalým závěrem rituálu péče o krásu – první fixující pudr obohacený Kaviárovým extraktem pro bezchybně upravenou pleť. Skin Caviar Loose Powder se lehce nanáší a na pleti vytváří dokonale jemný dýchající film.

Skin Caviar Loose Powder má elegantní, kulaté, kobaltově modré pouzdro, které připomíná čistotu estetického vzhledu stylu Bauhaus. Má inovativní víčko, kterému pro otevření stačí jen jemný dotyk. Vnitřní děrované víčko je vybaveno unikátním uzavíracím systémem – prvním svého druhu – který zajišťuje, že se uvolní pouze potřebné množství pudru. Dodává se také s doplňkovým plnitelným pouzdrem do kabelky.

Skin Caviar Loose Powder v odstínech: light beige, neutral beige, dore

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hedvábný pudr s kaviárovým extraktem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *