Rubriky

Rozzářená Balayage

Toužíte po přirozených blond odstínech, v nichž se jemně prolínají teplé a studené tóny? Tento typ sluncem políbených odstínů si oblíbila zejména mladší klientela. Kadeřník Robert Eaton se svým týmem vytvořil čtyři inspirace, jak Balayage v salonu použít.

Illuminated Balayage

Dlouhé blond vlasy potřebovaly rozzářit, proto kadeřníci použili barvy Magma a Illumina od značky Wella Professionals , aby dosáhli jemných třpytivých blond odstínů.

Balayage Bob

Vytvořit balayage na mikádu je velmi obtížné. Balayage je velmi o plynulém přechodu a prolínání barev, takže při práci na kratší délce vlasů se musíte ujistit, že je to naprosto dokonalé. Musíte přemýšlet, jak barvy v rámci střihu budete nanášet. Kadeřníci přidali jas kolem obličeje, aby podpořili tvar mikáda a jeho strukturu.

Bronde Contour

Balyage může dobře vypadat i na tmavém základu, jen je třeba zvažovat, jak dalece vlasy zesvětlovat, aby nevznikl příliš velký kontrast. Kadeřníci se snažili vytvořit ikonickou bronzovou barvu, proto zapracovali na efektu konturování kolem obličeje. Efekt růžového zlata vypadá na brunetkách opravdu krásně.

Balayage pracující s odrosty

Když se vlasy opětovně zesvětlují, dochází k velkému kontrastu mezi tmavými kořínky a vybělenými konci vlasů. Technika stínování a melírování umožnila kadeřníkům kontrasty propojit a vytvořit nádherný béžový blond odstín.01

Účesy: Russell Eaton tým – Daniel Couch, Stephanie Fielding,

Jade Norman & Robert Eaton

Produkty: Wella Professionals

Make-up: Anna Wild

Foto: Ben Ottewell & Danny Mendoza

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rozzářená Balayage”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *