Rubriky

Hold voňavým květinám

FLORO vzdává hold květinám, které mimo své diskrétní nebo příliš často pomíjivé krásy vyzařují neodolatelnou vůni. Nový parfémový extrakt od Jeroboam je vyjádřením štědrosti matky přírody, závanu květin společně s překvapivými, zářivými a vážně svůdnými ovocnými tóny.

Na začátku ucítíte příval okvětních lístků překypujících pikantními a svůdnými tóny zralého ovoce. Kolísání ostrých a šťavnatých fazet, které kromě toho maskují velkorysé, smyslné a krémové tóny santalového dřeva posíleného suchým dřevem a bílým pižmem s působivou trvalou silou.

Pro něj, pro ni – všechno jde! FLORO je vůně, která si podmaní srdce žen stejně jako mužů. Perfumer’s Word, Vanina Muracciole, říká: „Mužnost cedrových a jantarových dřev odhalená silou svěžích, zelených, svěžích tónů. Santalové dřevo a bílé pižmo obklopují tuto energickou, intenzivní a ultrasvůdnou vůni.“

O Jeroboam: Francouzská značka niche parfémů byla založena v roce 2015 Francois Heninem, který je také zakladatelem značky Jovoy. Jeroboam je dynamickým spojením tradice a modernismu. Za složením těchto parfémů stojí věhlasná parfemářka Vanina Murraciole.

Sortiment značky Jeroboam lze zakoupit exkluzivně v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hold voňavým květinám”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *