Rubriky

Hranaté prsteny padnou jako ulité

Čistý minimalistický design hranatých prstenů české šperkařky a architektky Adély Pečlové zaujme na první pohled. Kdo je nevyzkoušel, může se možná obávat o praktičnost jejich nošení, jedná se přece jen o netradiční tvar, ale taková úvaha je naprosto lichá.

Tyto designové poklady sedí jako ulité a nosit je, je až neuvěřitelně pohodlné. Kdo miluje šperky, fandí českému designu a touží po kouscích, které vystupují z řady, prostě neodolá. Prsteny od Adély Pečlové dokážou podtrhnout osobitost svého majitele a kvalitou provedení uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V nabídce jsou dvě šířky prstenů vyrobených ze stříbra (7 a 14 mm).

Česká šperkařka Adéla Pečlová je designérkou a architektkou v jedné osobě. Při studiích architektury absolvovala stáž v ateliéru K.V.O. pod vedením Evy Eisler a následně založila vlastní šperkařskou značku. Její produkty jsou něžné, hravé a přesto minimalistické, signifikantní je pro ni práce se skleněnými kuličkami. Šperky vnímá nejen jako ozdoby, ale též jako osobní podpis každého, kdo je nosí.

Její tvorbu najdete na www.adelapeclova.cz či v centru českého designu Kvartýr shop & studio na Vinohradech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hranaté prsteny padnou jako ulité”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *