Rubriky

Útěk za voňavým štěstím

Ponořte se do louky plné květů…Nová vůně AERIN Wild Geranium se pojí se snově modrou oblohou, jasným sluncem a opojnou vůní divokých rostlin. Otevřete lahvičku a nechte rozkvést svou představivost. Je mladistvá, hravá a omamná, Wild Geranium je okouzlující Eau de Parfum od AERIN.

„Wild Geranium znamená štěstí. Jde o pestrobarevný a rozmarný útěk na louku plnou kvítí,“ říká Aerin Lauder, zakladatelka a kreativní ředitelka, AERIN.

Nová vůně odhaluje cestu ke vzrušujícímu rostlinnému světu zázraků plnému nedotčených divokých květů. Je to země květinových snů, kde se nekonečné štěstí rodí z nonšalantní krásy a bezstarostné mladé duše. Úvod vůně složený z čerstvě nasbíraných kakostů září jasnými barvami a vznáší se jemně ve větru. Probouzí smysly. Následně se na pozadí kakostů rozezní tóny růžového pepře a zimního citronu, které vyvolávají něžný třpyt a jemný první dojem. V srdci hraje hlavní roli kytice nadpozemsky svěžích zelených narcisů, které celé kompozici přinášejí radost, optimismus a ženskost. V kombinaci s kakostem vzbuzuje tento charakteristický motiv pocit neodolatelného šarmu a jasu. Následně se ozývá hravost a pestrost v podobě směsi spousty něžných okvětních lístků pomerančových květů a jemných růžových pivoněk, která vytváří dechberoucí pestrobarevný a květinový kaleidoskop. Luxusní květinový rukopis je završen rozkvetlým polem růže stolisté a tuberózy a vytváří ryze ženský jas. Téměř intimní smyslnost benzoinu ještě více prohlubuje hřejivost a kouzelný charakter nekonečné zahrady a představuje krásný nový svět plný květin, který si člověk může užívat po celý rok.

Obal AERIN Wild Geranium je také inspirovaný rozkvetlou loukou.Výtvarnice a módní návrhářka Helen Dealtry ho navrhla tak, aby napodoboval zářivé a bezstarostné tóny vůně vyniká unikátním abstraktním květinovým potiskem v příjemném pastelovém odstínu fialové s červenými a růžovými prvky. Charakteristický skleněný flakon AERIN má kamenu podobný uzávěr v tlumené fialové barvě se zlatými detaily. Zlatá pečeť AERIN na štítku nese stejnojmenný název.

Nová vůně AERIN Wild Geranium je od února dostupná na prodejně Estée Lauder.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Útěk za voňavým štěstím”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *