Rubriky

Romantická vůně z Londýna

Značka Burberry představuje novou dámskou vůni Her London Dream, moderní a romantickou, připomínající snový moment zasazený do srdce Londýna. Je ztělesněním „Burberry Girl” a přináší do života krásu a svobodu mlhavých londýnských dní.

Vůně: Zářivá a jiskrná, to je hlavní linka nové Burberry Her vůně, která je ztělesněním londýnského snu. Otevírá se zralými tóny citronu a čerstvého zázvoru – zářivých a nezapomenutelných vůní. Dále pokračuje romantickou růží a pivoňkovým srdcem.

Hlava – citron a zázvor

Srdce – pivoňky a růže

Základ – pižmo

Flakon: Je inspirován originálním vintage Burberry flakonem a diferencován tmavší barvou. Je vytvořen z čirého skla, s jemnými křivkami, označen jemnými rytými iniciály na zlatém proužku kolem uzávěru.

Kampaň: Ve čtvrté edici Burberry Her Cara Delevingne ztělesňuje životní postoj a styl dívek z Londýna. Cara, zachycená Juergen Tellerem v sérii obrazů z různých míst v Londýně, je přirozená a oživuje krásu a svobodu mlhavých romantických londýnských dnů.

„Všechny vůně pilíře Her: Her Eau de Parfum, Her Blossom Eau de Toilette, Her Eau de Parfum Intense and Her London Dream Eau de Parfum překládají energii Londýna různými způsoby. Společné tóny jsou tvořeny v různých olfaktorických rodinách, zatímco příběh a DNA zůstávají stejné. Každá dívka si může vybrat vůni podle své nálady nebo ročního období. Her London Dream je pro spontánní a živé dívky s romantickým srdcem.“ Jerome di Marino a Maria Lernout

Vůně je v prodeji od května 2020 exkluzivně v parfumeriích Douglas v Čechách i na Slovensku.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Romantická vůně z Londýna”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *