Rubriky

Indola účesové trendy ulice – 1. díl

Značka INDOLA spolupracuje s globálním týmem kadeřníků, koloristů, blogerů a fotografů na vytváření nejvýraznějších sezonních stylů inspirovaných tím, co je vidět na ulicích… Dva trendy pro jarní sezonu vytvořili ambasadoři Andy Smith a Paddy McDougall společně s týmem vyhledávačů stylů, aby je kadeřníci mohli v salonech nabídnout svým zákazníkům. Jde o trend FOLK TOUCH se svěžím přístupem k barvám a více nekonformní vzhled v trendu Civil Society, který vám představíme v dalším článku.

Kolekce Street Style FOLK TOUCH

Tento trend odkazuje na dobu, kdy bylo všechno jednodušší, a půjčuje si estetiku z jarní biofarmy. Představuje volně splývající vlasy a styling s vintage atmosférou. Moderní raw a venkovský vzhled je spojen s organickou bavlnou v přírodních barvách a ručně tkanými taškami plnými produktů z farmářského trhu… „Vlastní styling je opravdu organický, zaměřený na zesílení přirozené struktury, propůjčuje vlasům krásnou procítěnou kvalitu, která je tak současná a přitom nenucená,“ dodává vlasový malíř Paddy McDougall (@paddymcdougall).

Barva: V trendu Folk Touch se vzdaluje od jasných, výrazných odstínů a dává přednost menšímu závazku a živým pastelům. Představte si neutrálnější a jemnější paletu barev s tlumenými růžovými a jemnými tóny mědi pro mimořádně elegantní vzhled, který je naprosto „anti-unicorn“. Technika proplétaných melírů připomíná vazbu přírodních tkanin, na kterou tento trend odkazuje; zatímco měděné tóny a prachové pastely mají zemitou podstatu, která odráží světlo a krajinu

Styl: Folk Touch je o měkké a přirozené struktuře příjemné na dotyk. Zvolte si styl #iwokeuplike this (takto jsem se vzbudila), kterému dominuje suchý ležérní finish. Je ideální pro delší vlasy, kde vrstvy přidávají hloubku a tvar.

Kit:

INDOLA Blonde Expert Zesvětlující odstíny + INDOLA Color Transformer vytváří živé pastelové tóny ve dvou jednoduchých krocích. INDOLA Color Transformer je inteligentní řešení pro transformaci permanentního do demipermanentního barvení. Nyní mohou kadeřníci jít ještě o krok dál tím, že ho smíchají s pastelovými odstíny pro nový působivý barevný rozměr!

INDOLA Strukturující sprej vytváří neviditelnou jemnou fixaci pro snadné tvarování a rozcuchanou strukturu.

INDOLA Suchý pěnový šampon osvěžuje vlasy a přináší jim okamžitý, přirozeně vypadající objem bez přetěžování.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Indola účesové trendy ulice – 1. díl”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *