Rubriky

Stříbrné šperky rozzáří léto

Zdá se vám tento způsob léta poněkud nešťastný? Chtěli byste víc horkých dnů na koupání? Využijte příjemné spíše jarní teploty k výletům a setkávání s přáteli. A nepříliš slunečné dny můžete rozzářit tím, že si pořídíte nový stříbrný šperk. Česká společnost PRAQIA šperky sama vyvíjí a vyrábí v tuzemsku, proto má většinu vzorků skladem. Navíc vyrábí veškeré šperky z nejkvalitnějších materiálů, jsou v nejvyšší ryzosti 925/1000.

Stříbro je jedním z nejoblíbenějších kovů pro výrobu šperků. Je velmi měkké, což usnadňuje jeho tvarování. Pro šperkařské účely se proto používá tzv. sterlingové stříbro, tedy slitina označovaná jako 925/1000, která obsahuje 92,5 % stříbra a 7,5 % zušlechťujících příměsí tak, aby došlo k vytvoření jeho nejlepších mechanických vlastností. Povrch stříbrných šperků PRAQIA je navíc vždy pokryt vrstvou čistého stříbra nebo rhodia, to zvyšuje ochranu každého šperku, omezuje vznik alergických reakcí a v případě rhodia zvyšuje odolnost proti drobným mechanickým poškozením. Přesto je důležité zacházet se šperky opatrně, ohleduplně a dopřát jim pravidelnou péči. Stříbrné šperky PRAQIA jsou antibakteriální a alergicky neutrální, neobsahují nežádoucí příměsi jako nikl nebo kadmium.

Péče o stříbrné šperky:

Odkládejte šperky na noc, u moře, v soláriu, při sportu či fyzické námaze, při vstupu do bazénu či při koupeli, také v agresivním prostředí, kde se pracuje s chemikáliemi.

Vyvarujte se kontaktu šperku s chemickými prostředky – krémy, parfémy, chlorem, mořskou vodou, minerálními prameny a jiným agresivním prostředím

Uchovávejte šperky v suchu, mimo přímé sluneční záření. Snížíte tak míru oxidace (černání či žloutnutí).

Nevystavujte šperky mechanickému namáhání. Šperky s kamínky nesmí přijít do styku s vodou, zvyšuje se riziko jejich vypadávání.

Šperky PRAQIA si můžete objednat v e-shopu www.praqia.cz, koupit na prodejních stojanech ve více než 300 prodejnách drogerií Teta, v hračkářství Hamleys, v síti slovenských květinářství Kvety Victor nebo v mnoha nezávislých buticích, květinářstvích či svatebních salonech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Stříbrné šperky rozzáří léto”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *