Rubriky

Jarní probuzení vlasů

Představte si, že vlasům můžete dopřát domácí wellness… Zní to jako sen? Stačí si pořídit vhodné kosmetické produkty a Rowenta Ultimate Experience Scalp Care – revoluční vysoušeč, se kterým při foukání vlasů dokonale ošetříte také vlasovou pokožku. Péče o vlasy už od kořínků je pro jejich krásu nezbytná, s vysoušečem zažijete navíc nekonečně příjemné vlasové spa!

Po zimě bychom chtěli oslabeným vlasům dopřát náležitou péči, ale zdraví vlasů a jejich vitalitu bychom měli podporovat v průběhu celého roku. Máme jednoduchý návod: Stačí po umytí kvalitním šamponem a kondicionérem vlasy vyfoukat a promasírovat pokožku hlavy. Vaše vlasy budou vyživené a zdravě vypadající.

Vysoušeč Rowenta Ultimate Experience Scalp Care (CV9240) se speciálním nástavcem poskytuje jemnou masáž pokožky hlavy. Dvacet dva měkkých pohyblivých prstů podporuje mikrocirkulaci krve pro lepší okysličení pokožky. Je to báječná relaxační terapie, která posiluje vlasy a dodává jim extra objem! Jemné vibrace měkkých a pohyblivých výstupků zvedají vlasy od kořínků. Nově narostlé vlasy budou zdravější už od kořínků. Vedle péče s novinkou Rowenta Ultimate Experience Scalp Care dosáhnete v pohodlí domova vždy dokonalých stylingových výsledků – se 7mm nástavcem vyfoukáte dokonale rovný účes a s 11 mm nástavcem budete mít bohatě nadýchaný účes. Díky výkonné technologii digitálního motoru (2200 W) je vysoušení extrémně rychlé, s nastavením Advanced Care jsou vysušené zdravé vlasy přirozeně lesklé a ionizátor se postará o hladký účes bez krepatění. Pro dokonalou kontrolu máte na výběr ze 3 teplot a 2 úrovní rychlostí, při fénování tak můžete regulovat proud vzduchu i teplotu. Dopřejte si vaše domácí vlasové wellness.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jarní probuzení vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *