Rubriky

Kadeřnická iniciativa solidarity

Nákaza koronavirem nadále omezuje a ovlivňuje náš život. Kadeřnické salony byly nuceny zavřít s ohledem na bezpečnost svých kadeřníků a klientů. Pro mnohé z nich je tok příjmů v současné době na nule. Schwarzkopf Professional soucítí s globální kadeřnickou komunitou a usilovně pracuje na jejich podpoře v této době nejen pomocí vzdělávání a inspirace, ale celkové podpoře. Jedním ze způsobů podpory komunity kadeřníků je iniciativa HelpYourSalon.com.

Salon je více než jen služba zákazníkům; kromě zvelebování krásných vlasů jsou kadeřníci také přáteli a mnohdy terapeuty. Kadeřníci pomáhají při oslavách velkých životních událostí; budují důvěru v časech dobrých i špatných. V místních komunitách udržují dlouhodobé vztahy se svými klienty, vždy, když na tom záleží. Tento čas je náročný – salony jsou nyní zavřené a kadeřníci nejsou schopni dělat to, co je nejvíce baví a co umí. Čelíme časům, kdy existuje reálné riziko ztráty našich místních salonů, našeho místního kadeřnictví. Ale po nějakém čase všichni jejich služby budeme potřebovat, aby nám upravili naše přerostlé vlasy a navrátili jim jejich upravený tvar a oživili barvu a zbavili nás odrostlých kořínků.

Kampaň Solidarita s kadeřníky spolupracuje s HelpYourSalon.com, aby poskytla bezplatnou platformu na prodej poukázek. Poukázky jsou navrženy tak, aby pomohly podnikům, jako jsou salony a nezávislí kadeřníci, přežít zavření pomocí okamžitého toku hotovosti. Nastavení je rychlé a snadné:

  • Není potřeba žádný online obchod
  • Jednoduchá registrace za méně než 2 minuty
  • Propojení s účtem PayPal
  • Volitelné druhy voucherů na konkrétní službu nebo obecný voucher na návštěvu kadeřnictví v jakékoliv výši dle volby kadeřníka
  • Kadeřník sdílí se svými klienty vygenerovaný link
  • Peněžní částka za koupeného voucheru se převádí přímo na PayPal účet kadeřníka
  • Žádné poplatky za registraci; PayPal poplatky za přijaté služby dle sazebníku dané země

Věrní klienti si mohou přes vygenerované linky zakoupit poukázky, které použijí při opětovném otevření jejich salonu. Salony se mohou rozhodnout nabízet vouchery na jakékoliv služby nebo prodej produktů. Ideální je nyní nastavit hodnotu voucheru na část služby, aby klient doplatil cenový rozdíl při návštěvě salonu a využití zakoupení poukázky a kadeřníci měli zajištěný příjem hotovosti.

„#TOGETHERWESTAND buduje lepší budoucnost pro všechny. Poslední týdny obrátily naši realitu vzhůru nohama. Svět pro mnohé z nás pravděpodobně nikdy nebude stejný. Z celého srdce věříme, že nejste ochromeni nejistotami, kterým čelíme. Vytvořili jsme novou komunitní platformu, zejména pro kadeřníky. Je to místo, kde sdílíme své myšlenky, sny, naděje a obavy. Je to místo, kde se podělíme o nápady na školení a vzdělávání a odborné rady, které vám pomohou vyjít na druhou stranu a být připraveni na další cestu. Můžeme uspět pouze tím, že budeme stát společně – vy jako hrdí a kreativní kadeřníci a my jako tým špičkových odborníků. Jsme odhodláni pomáhat vám v tom, abyste pokračovali v dělání toho, co máte rádi, a tvořili krásné vlasy,“ říká Simon Ellis, mezinárodní kreativní ředitel Schwarzkopf Professional.

Buďme spolu! #HelpYourSalon a #schwarzkopfpro

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kadeřnická iniciativa solidarity”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *