Rubriky

Každá žena je idolem

„Pořád říkám, že mým idolem je moje budoucí já. Vím, že tam je a čeká na mě v budoucnosti,“ říká americká zpěvačka Zendaya. V každé ženě se skrývá vznikající idol. Lepší verze sebe sama, která touží po naplnění. Třetí kapitola příběhu vůně Idôle je inspirována pocitem přesvědčení. Nový flakon doprovázený novou vůní, výsledkem je Idôle Aura od značky Lancȏme. Aura vystihuje sebevědomí ženy, která dokázala, co v ní je, a inspirovala silné kolektivní hnutí spojující ostatní ženy.

Od svého vzniku v roce 2019 znamená Idôle vůni nového ideálu. Slávy, kterou ženy získávají podle svých vlastních pravidel, a to pro sebe i pro ostatní. Triumfu poháněného poznáním, že největší úspěch je ten, který inspiruje ostatní. Vůně Lancôme, která spojuje moderní perspektivu s revolučním flakonem, v němž se ukrývá průlomová vůně, symbolizuje vítězství žen na celém světě. Zaznamenala celosvětový úspěch a byla organizací Fragrance Foundation vyhlášena „Nejlepší vůní roku“. Hranice posouvá i v roce 2021.

V podobě vůně Idôle Aura vytvořila značka Lancôme parfém pro celou generaci žen, které společně dosahují úspěchu a které dopředu žene nezastavitelná energie. Je to skupina hlasů ze všech oblastí života, které se spojují za jediným účelem: „Společně jsme Idôles.“ Tyto ženy, spojené mocnou silou, působí ve vzácné synergii vyzařující nové světlo do celého světa, který patří právě jim. Takový je svět zítřka.

V roce 2019 společně vytvořily Idôle Eaude Parfum. V roce 2020 napsaly druhou kapitolu: Idôle L’Intense. V letošním roce pokračují v dobrodružství s vůní Idôle Aura. Vytvořily ji ženy a jejím cílem je spojit ostatní a doprovázet je při dobývání nového světa. Tvůrkyně původní vůně, Shyamala Maisondieu, Nadège Le Garlantezec a Adriana Medina navrhly i průkopnickou květinovou chyprovou vůni Idôle. Znovu se spojily nad symbolem vítězného ženství značky Lancôme a spojily své síly, aby vytvořily třetí dílo jako ódu na sluneční svit: zářivou a sjednocující vůni. Na svět ji přivedly tři ženy s cílem sblížit všechny ženy a doprovázet je při společném dobývání nového světa.

Idôle Aura představuje novou interpretaci čistého květinového charakteru původní vůně a odvážně ji kombinuje se zářivou intenzitou. Výsledkem je jemná kompozice, která je smyslná i silná zároveň. Podobá se zářivé auře oslnivě zářící ženskosti, jejíž jas nemůže nic zastínit. Vše začíná dotekem. Tóny solného květu laskají pleť a vyzařují ven, doslova vysílají paprsky vlnící se od začátku až do konce. Explozi svěžesti umocňují jiskřivý bergamot a svěží tóny hrušky, zatímco charakteristické květy vůně Idôle rozbalují kontury svých sametových okvětních lístků. Trojici zářivých růží a dva oslnivé jasmíny jako by zalévalo světlo rozžhaveného nebeského těla. Každá z těchto přísad zastupuje opojný květ, který zachycuje slunce a vyzařuje zářivou smyslnost. Příjemný a zářící pižmový akord Clean& Glow, druhý základní kámen rukopisu Idôle, zjemňuje květinové srdce a působí jako mocná a svůdná, navýsost ženská aura.

Pojí se se zářivými tóny solného květu a vyvolává lahodný pocit holé pleti prohřáté paprsky zapadajícího slunce. Poté spočine v objetí solí prosycené bourbonské vanilky a tónů květu heliotropu. Krémová a zaoblená pudrová vůně odhaluje orientální rukopis s podmanivou texturou. Zářivá a sluneční květinová kompozice Idôle Aura je vůní pro pleť a je intimní a silná zároveň. Je neodolatelně svůdná, odhaluje idol v každé ženě, vysílá jas k ostatním a vábí je k sobě.

Nová vůně Lancôme, která se opírá o rozhodnutí použít ve svém složení přírodní ingredience, ztělesňuje závazek společnosti nabízet udržitelnou kosmetiku, šetrný přístup k životnímu prostředí a podporu blahobytu jednotlivců i komunit.

Esence Rose d’Ispartaa výtažek z bourbonské vanilky, které jsou zásadní pro rukopis Idôle Aura, byly vytvořeny pro značku Lancôme, jsou součástí programu L’Oréal Solidarity Sourcing. Tento program se zaměřuje na vývoj udržitelných přísad a podporuje dobré pracovní podmínky a spravedlivou odměnu pro lidi, kteří je vyrábějí. Pomáhá také chránit místní ekosystémy.

Růže, ikonický symbol značky Lancôme, je základním prvkem rukopisu Idôle od jejího vzniku. Růže je také hlavním motivem ambiciózní iniciativy společnosti Lancôme, jejímž cílem je chránit biodiverzitu a zdroje planety pro další generace.

Společnost Lancôme se společně s tureckou nevládní organizací PurProject zavázala pomáhat ženám z vesnice Isparta, které sklízejí růži damašskou. Růže damašská je jednou ze dvou růží v Idôle Aura a klíčovou složkou jejího složení.

Hlavním cílem je podpořit vznik družstva, ve kterém by ženy mohly spojit své síly, sjednotit se a zajistit, aby se znalosti předků předávaly dál.

Tato iniciativa se rovněž zaměřuje na optimalizaci výrobního řetězce prostřednictvím investic do nových strojů. Podporuje také přístup nulového odpadu v případě pupenů růží, které se pro výrobu vůní nespotřebují. Jde o zásadní krok ke zlepšení pracovních podmínek a výnosů a také k diverzifikaci zdrojů příjmů komunity. Jako příklad lze uvést využití vedlejších produktů tohoto odvětví, které dosud nikdo nevyužíval. Takové spojení žen uvede do pohybu dlouhodobě udržitelný cyklus.

Nová parfémová voda Idôle Aura je dostupná v Lancôme Beauty Institute v Praze, prodejnách a e-shopu Douglas, FAnn, Marionnaud a Notino v České republice a na Slovensku a v prodejnách a e-shopu Sephora.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Každá žena je idolem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *