Rubriky

Krátké účesy nemusejí být nudné

Dlouhovlásky se obvykle odmítají nechat ostříhat s odůvodněním, že by pak byly jejich účesy byly pořád stejně, nedaly by se přečesávat jako delší vlasy. Přitom existuje řada možností, jak účesy z krátkých vlasů obměňovat. Společnost IdHAIR se rozhodla dokázat, že styling je jen jednou z možností, jak odehnat nudu od krátkých střihů. Uvedla na trh řadu multifunkčních demipermanentních barev na vlasy.

GLOSS DEMI HAIR COLOR RANGE je snadno použitelný demipermanentní barevný systém, který umožňuje během pouhých 20 minut dosáhnout úžasných barevných výsledků. Přípravky můžete použít jako tónovače, pro korekci barev, pro obnovení lesku a intenzity stávající barvy vlasů atd.

K dispozici je 16 krásných odstínů – Espresso 3N, Mocha 5N, Latte 8N, Wood 8NA, Nude 9NP, Silver 9S, Copper, Blush, Chocolate 6N, Chrome 7SA, Sand 9NA, Crém 9NAG, Ice 9V, Red, Pink and Lavender. K tónování zesvětlených vlasů lze použít kovové odstíny (Blush, Silver, Nude, Chrome a Copper) s vysokým leskem.

Novinku IdHAIR lze také užít k úpravě nežádoucích tónů, jako jsou žluté a teplé tóny po odbarvení vlasů, a ke korekci matných a našedlých odstínů.

Společnost IdHAIR byla založena v roce 1985 v Dánsku a od roku 2009 otevřela pobočky ve více než 10 zemích včetně Norska, Finska, Velké Británie, Austrálie a Spojených států.

Účesy: IdHAIR

Foto: Sidsel Clement

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Krátké účesy nemusejí být nudné”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *