Rubriky

Krásná zpěvačka Dáša Zázvůrková chystá společný duet s herečkou Vandou Hybnerovou

Zpěvačka Dáša Zázvůrková představuje své druhé album MIRÁKL 9, bude na něm i společný duet s herečkou Vandou Hybnerovou

Nové album Dáši Zázvůrkové MIRÁKL 9 se nese ve znamení devítek. Je to zpěvačky oblíbené číslo, narodila se 9., na albu je 9 songů, album vydává po 9 letech a název odkazuje na 9 veslařů, kteří šli za svým snem a dokázali vyhrát na berlínské olympiádě v roce 1936 zlatou medaili.

“Loni touto dobou jsme se potkali s Katkou Žbirkovou (vydavatelkou) a producentem Honzou Horáčkem a domluvili se na spolupráci na naší desce. V srpnu mi Honza poslal první aranž mojí písničky “Co řekne žena ženě” a já jsem okamžitě pochopila, že to je ta správná cesta. Když najdete člověka, se kterým si rozumíte profesně i lidsky, je to pak “mirákl” a v našem případě MIRÁKL 9,” vypráví Dáša Zázvůrková.

Spolupráci s Dášou si pochvaluje i producent Honza oráček: “Rád spolupracuji s interprety, kteří si píšou svoje písničky, jsou cílevědomí, pro věc až fanaticky zapálení a mají jasný tah na branku – tohle všechno Dáša má. Byla to skvělá spolupráce, kdy vzniklo dokonalé hudební souznění.“ 

Honza svými aranžmá napomohl Dáše najít současný styl, ve kterém se cítí dobře. Dvě písničky také sám napsal, jedna z nich se jmenuje právě “Mirákl 9”. Text druhé písničky, “Na city rejžák”, pro Dášu napsala Vanda Hybnerová a na desce bude jako jejich společný duet.

Dáša připravuje i křest nového CD

vydavatelství: MIRO AGENCY s.r.o.

distribuce: Universal Music

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Krásná zpěvačka Dáša Zázvůrková chystá společný duet s herečkou Vandou Hybnerovou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *