Rubriky

Všestranná barva na rty a tváře

COLOR SKETCHER od značky Giorgio Armani funguje jako dokonalý nástroj na líčení za pochodu. Jde o elegantní a jednoduše aplikovatelnou barvu se snadno roztíratelnou texturou. Princip vysouvací tužky vás chrání před chybami při nanášení.

Skica – esence výrazu

Skica může být svobodná, expresivní i intuitivní. Opírá se jen o ty nejzákladnější linie, je to jen vidina umělce. Značka Giorgio Armani hledala inspiraci ve skicách a udělala z nich základy líčení. Malířský uhel nahradila nástrojem líčení, plátno ženskou tváří. Color Sketcher umožňuje ženám načrtnout jednobarevný look na rtech i tvářích, a to v přirozených tónech, které podtrhnou jejich jedinečnou krásu.

Jednoduchá aplikace za pochodu

Color Sketcher se snadno roztírá na pokožce rtů i tváří a zanechává na nich příjemně hebký krémový film se saténovým finišem. Špička připomínající hrot tužky umožňuje snadnou aplikaci na rty a slibuje tak bezproblémovou tvorbu dokonalých rtů, bez ohledu na to, jestli jde o součást kompletního líčení ráno nebo rychlé úpravy za pochodu během náročného dne. Tužka svým tvarem umožňuje také líčení tváří, navíc lze odstíny neomezeně kombinovat a vrstvit a vytvářet tak nádherně syté barvy. Color Sketcher je k dispozici v elegantní tubě s lesklým černým povrchem a otočným zavíracím mechanismem, který vám ušetří námahu s ořezáváním.

Jednobarevné odstíny

Color Sketcher nabízí desítku zemitých, ale rafinovaných barvách, s nimiž dosáhnete přirozeného monochromatického efektu. Od světlých béžových, přes expresivní hnědé a švestkové, k jemným a přirozeným růžovým… Tyto barvy vám zaručí nenásilnou eleganci. Jednobarevné odstíny umožňují vytvořit takový look, který podtrhne vaši přirozenou krásu. Díky unikátnímu uměleckému gestu Color Sketcher si každá žena může užít volnost výrazu, kterou jí nabídne nový styl líčení.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Všestranná barva na rty a tváře”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *