Rubriky

Kúra pro velice suché a poškozené vlasy

OliOla Organic Beauty studio přichází s novou kadeřnickou službou, unikátní regenerační kúrou HEAD.SPA Rebulding, kterou ocení zejména vlasy velice suché, zničené a barvené.

Kúra HEAD.SPA Rebulding je vhodná i jako pravidelná péče v případě vlasů vystavovaných chemickému ošetření jako je trvalá, rovnání vlasů či výrazné zesvětlování o několik odstínů. Kúra chrání vlasy a pokožku jak v letních, tak v zimních měsících před nepřízní okolních vlivů jako je mráz, zvýšená vlhkost vzduchu nebo sluneční záření. Zaceluje vlasovou kutikulu a především vlasové konečky. Vlasy jsou vyhlazené, regenerované, lesklé a hebké na dotek.

Rebuilding je hloubkově regenerační ošetření, které ovlivňuje vlasovou hmotu podle stupně poškození vlasů. Kompletní výživa dodává vlasovému vláknu jeho základní komponenty jako jsou bio-mimetické rostlinné bílkoviny, které opravují poškození tím, že ve vlase znovu obnoví strukturu keratinu, dále lipidy, které vytvářejí ochrannou vrstvu na kutikule a stopové prvky a minerály dodávající sílu, hebkost a odolnost.

Závěrečné ošetření studenou ultrazvukovou žehličkou Infrared Hair Remedy zlepšuje vzhled barvených a poškozených vlasů, které jsou zdravé už na první pohled.

Studio bio krásy OliOla nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aromata… Ženám i mužům OliOla Organic Beauty studio nabízí komfort dopřát si v průběhu vlastního zkrášlení také oddych a pohodu v prostředí luxusního spa salonu.

OliOla Organic Beauty studio: http://oliola.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kúra pro velice suché a poškozené vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *