Rubriky

Sójové svíčky s místopisnými názvy

Za českou značkou Tvoje svíčka stojí manželé Ondra a Katka Becherovi, kteří si přáli vyrábět přírodní svíčky s ohledem na planetu i zdraví svých zákazníků. I když nejsou na českém trhu prvními ani jedinými výrobci přírodních svíček, věří, že jejich produkty mají co nabídnout. Zásady, jež si pro svoji značku vytyčili, dodržují ve všech směrech. Svíčky jsou stoprocentně přírodní, díky čistým éterickým olejům krásně voní a jsou vyrobeny ručně ve středních Čechách.

Každý produkt dostává maximální péči a nezatěžuje životní prostředí. Tvoje svíčka ale vyniká především díky speciálnímu zeměpisnému konceptu. Svíčky nesou názvy různých zajímavých míst po České republice. Zapálíte si tak například Boubínský prales nebo Pravčickou bránu a přenesete se na místo, jehož vůně vám právě dělá společnost. Na obalu svíčky naleznete unikátní QR kód, který vás odkáže na webové stránky s informacemi a tipy vztahujícími se k jednotlivým lokalitám. Tvoje svíčka přináší skvělé nápady na výlety a krásné a jedinečné vůně. To vše v ekologickém balení, jež může sloužit i k dalšímu využití.

Jen to nejčistší složení

Sójový vosk plus bavlněný knot plus stoprocentní éterické oleje rovná se Tvoje svíčka. „Přáli jsme si vyrábět zcela přírodní svíčky té nejvyšší kvality, které nezatíží životní prostředí a jejichž vůně bude vyprávět příběhy z našich rodinných výletů. Náš koncept neustále vylepšujeme a přicházíme s novými nápady. Moc si vážíme toho, že se to líbí našim zákazníkům a že se pro ty své svíčky vracejí,“ popisuje Katarína Becherová, která se stará o marketing značky Tvoje svíčka.

Rozličné kouty naší krásné země

Česká republika bezesporu skýtá nepřeberné množství krás. Do hledáčku značky Tvoje svíčka se zatím dostaly Sněžka, Macocha, Pančavský vodopád, Praděd, Prachovské skály, Pravčická brána a Boubínský prales. Vůně těchto míst tvoří stálou nabídku značky. „Při přípravě novinek se snažím, dle svého nejlepšího svědomí, vybírat ty nejzajímavější tipy na výlety. Zaměřuji se na celou Českou republiku. Volím ty nejkrásnější vůně a k nim ta nejkrásnější místa,” popisuje způsob tvorby Ondrej Bechera, který ručně vyrábí každou ze svíček a zároveň i míchá z éterických olejů její identitu. Do budoucna se bude portfolio značky rozšiřovat i o další lokality. V období adventu potěší i speciální vánoční vůně.

Více informací naleznete na https://www.tvojesvicka.cz/.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sójové svíčky s místopisnými názvy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *