Rubriky

Ledově studený make-up YSL Beauty pro jaro a léto 2021

Ledově studená kolekce POPPIN´ FRESH pro jaro/léto 2021 od YSL Beauty přináší v nadcházejícím období plném hřejivého slunce příjemné osvěžení. Přitažlivou kolekci plnou ledově šťavnatých pastelových odstínů pro rty i oči vytvořil Tom Pecheux. Buďte sebejistá, udělejte dojem a zažijte své nejstudenější období. Je čas se osvěžit s trochou kolekce Poppin´ Fresh, která je exkluzivně dostupná na Notino.

Paletka COUTURE COLOUR CLUTCH PALETTE COLLECTOR

Hvězdou této kolekce je atraktivní paletka COUTURE COLOUR CLUTCH PALETTE COLLECTOR. Tato edice je oděna do světle růžového prošívaného obalu s finišem připomínajícím kůži. Na prošívaném obalu ve vzoru Chevron je i ikonické logo Cassandre v ledově stříbrné barvě. Rozšiřte si s touto paletkou svou sbírku a neváhejte ji brát všude s sebou. Tento sběratelský kousek je totiž absolutní nutností pro ženy, které žijí naplno 24/7 a touží po produktu vhodném pro jejich rychlý styl života. Exkluzivně k dostání na Notino.

Edice nabízí deset odstínů s intenzivní pigmentací, ve kterých se mísí svěžest jara s charakteristickými barvami léta.

V paletce je možné nalézt: Dva rozjasňovače, jeden v čisté perleťové bílé (odstín No 4) a druhý v růžovém odstínu připomínajícím jahodový mléčný koktejl (odstín No 6). Tři odstíny tvářenky pro zvýraznění tváře a dodání kontur. V mléčné karamelové (odstín No 2), načervenalé nude (odstín No 7) a radikální korálové (odstín No 8). Pět odstínů očních stínů pro ultra-studený look: odstín No 1 připomíná ledovou kávu mocha, zatímco odstín No 3 mléčnou čokoládu. Dále se v paletce nachází akvamarínově modrý odstín No 5 spolu s odstínem No 9 připomínajícím zmrzlou borůvku a odstínem No 10 v barvě pistáciové zmrzliny. Buďte svěží a naličte se po svém – každý z deseti odstínů může být použit pro zvýraznění vašich očí.

Rtěnky STUDENÉ ODSTÍNY ROUGE VOLUPTÉ SHINE

Dva nové odstíny ROUGE VOLUPTÉ SHINE zachycují sladkost jara a rozjasněnost léta, zatímco nabízejí rtům moment čistého potěšení. Rtěnky se na rtech rozplývají a přinášejí závan svěžesti. Složení umožňuje rtěnku vrstvit a dosáhnout intenzivnějšího krytí. Intenzivní lesk, komfort a hydratace je zajištěna díky olejům a antioxidačnímu granátovému jablku z YSL Beauty komunitních zahrad Ourika. Jedná se o oázu uprostřed nedotčené krajiny marockého pohoří Atlas, které proslulo extrémními podmínkami. V těchto zahradách jsou květiny a plodiny pěstovány družstvem žen. YSL Beauty tyto neobyčejné zahrady založila s cílem lépe porozumět síle těchto rostlin. Dva nové odstíny s lesklým finišem jsou: No 143 Chill Toffee – karamelový odstín ledového cappuccina No 144 Peachy Light – odstínu připomínající sladkou zralou broskev Exkluzivně dostupné na Notino

Modelka EDIE CAMPBELL OCHLAZUJE LETNÍ HORKOST

Libuje si ve sladkosti jara a miluje horkost léta – Edie Campbell přináší do nové printové kampaně ledové osvěžení. Dokonale rozzářená pleť a troufalý pohled jsou zdůrazněny ledově studeným líčením očí, pro které byly použity následující odstíny: ledové mocha (odstín No 1), akvamarínová modrá (odstín No 5), růžová připomínající jahodový mléčný koktejl (odstín No 6), tmavá zmrzlá borůvka (odstín No 9) a zelená v barvě pistáciové zmrzliny (odstín No 10). Její rty září broskvovým leskem.

Pleť: All Hours make-up All Hours Concealer Touche Éclat Stylo Touche Éclat Shimmer Stick

Oči: Řasenka Mascara Volume Effet Faux Cils No 1 Couture Colour Clutch Palette Collector: ledové mocha (odstín No 1), akvamarínová modrá (odstín No 5), růžová připomínající jahodový mléčný koktejl (odstín No 6), zmrzlá borůvka (odstín No 9) a zelená v barvě pistáciové zmrzliny (odstín No 10). Oční linky Eyeliner Effet Faux Cils Shocking No 1 Tužka na obočí Couture Brow Slim

Rty: Rouge Volupté Shine No 144

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ledově studený make-up YSL Beauty pro jaro a léto 2021”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *