Rubriky

Lenny Kravitz se stal novým globálním ambasadorem parfému Y

Je cool. Je sexy. Ztělesňuje styl Yves Saint Laurent. Je energickým showmanem, který napsal známé hity jako „Are You Gonna Go My Way“, „It Ain´t Over Til It´s Over“, „American Woman“, „Again“ či „Fly Away“. YSL Beauty rodina s radostí vítá Lennyho Kravitze jako novou globální tvář a ambasadora pro parfémY. Nová kampaň Y bude celosvětově spuštěna v září 2020, v České republice a na Slovensku poté v únoru 2021.

V roce 2017 značka Yves Saint Laurent Beauty uvedla na trh nový pánský parfém Y, který nabádal klást si otázku PROČ (WHY (Y)? Protože muž ztělesňující Yves Saint Laurent má velké sny a nebojí se riskovat. Rád experimentuje, je kreativní a vždy se ptá: PROČ NE? (WHY (Y) NOT?) Luxus symbolizující rebelství. Být odvážný. Cool. Moderní. Mít navždy mladého ducha, a nadto vše nekonečnou touhu po naplnění sebe sama. Lenny Kravitz je dokonalým představitelem hodnot Y. Je vždy odhodlaný přijímat nové výzvy. Jít o krok dál. Být otevřený novým možnostem. Zpěvák, skladatel, producent, hudebník, herec, módní ikona, fotograf, designér — jde pokaždé za hranice možností. Všestranný a kreativní umělec nemohl být lepším volbou pro nový parfém Y.

Lennyho první kampaň režírovaná oceňovaným Antonem Corbijnem (Control, Američan, Nejhledanější muž) obohacuje svět Y a otevírá novou kapitolu v příběhu tohoto parfému. Nová kampaň zachycuje jedny z nejintimnějších a vzrušujících momentů v životě rockové hvězdy. Jeho osamělá chůze z backstage na pódium reflektuje jeho životní cestu – vše, co ho dovedlo k současnému úspěchu. Tu největší formu naplnění sebe sama: elektrizující představení pro milující fanoušky. Doslova tu chvíli, kdy se z muže stane rocková hvězda.

„Vždy jsem byl fanouškem Yves Saint Laurenta. Byl jsem fanouškem nejen jeho práce, estetiky, životního stylu, ale zejména jeho odvahy. Kresby od Yves Saint Laurenta byly inspirovány různými kouty světa, vždy pro mě byl představitelem různorodosti. Musím se přiznat, že jsem nosil mnoho módních kousků od Yves Saint Laurent. Vlastně vždy jsem je nosil. Značka Yves Saint Laurent je součástí mého osobitého stylu,“ říká Lenny Kravitz.

O LENNYM KRAVITZOVI

Lenny Kravitz je považován za jednoho z nejvýznamnějších rockových hudebníků naší doby a během své dvacetileté kariéry dokázal oslovit velké množství publika nehledě na žánr, styl nebo rasu. Spisovatel, producent a hudebník je ve své tvorbě ovlivněna soulem, rockem a funkem 60. a 70. let. Získal čtyři ceny Grammy® po sobě a drží rekord ve vítězstvích v kategorii „Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon“. Nedávno také vydal již jedenácté album Raise Vibration. Kromě svých alb, kterých se po celém světě prodalo 40 milionů, se tento umělec zabýval i filmem a objevil se v roli Cinny v hitech Hunger Games a Hunger Games: Vražedná pomsta. Kravitze lze také vidět v uznávaných filmech Precious a Komorník. Jeho kreativní firma Kravitz Design Inc. má působivé portfolio významných firem s řadou hotelů, bytů, soukromých rezidencí a luxusních legendárních značek jako Rolex, Leica a Dom Perignon. Je mimo jiné autorem knihy Flash, která představuje jedinečnou sérii rockových fotografií. Jeho nadcházející memoár Let Love Rule by má vyjít 6. října 2020.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lenny Kravitz se stal novým globálním ambasadorem parfému Y”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *