Rubriky

Magická síla pampelišky

Slavná báje praví, že při Apollónových cestách krajem vítr zvedal zrnka písku a měnil je v pampelišky, květiny opředené zlatem a sluncem. Lidé proto dodnes věří v magickou sílu pampelišek a jejich schopnost plnit přání. Petite Jeanne doprovází dívky a ženy na jejich cestě za sny. První setkání, první zážitky, první lásky, každá vzpomínka je propojena s určitou vůní. Petite Jeanne umocňuje všechny pocity, které život přináší.

Lehké dámské vůně v trendových flakonech pastelové barvy, jejichž vizuální podoba je inspirovaná korejským a japonským stylem kawaii, který se vyznačuje pestrobarevnou rozpustilostí typickou pro mladé dívky (kawaii v japonštině znamená roztomilost).

PETITE JEANNE OVER THE RAINBOW (EdP 30 ml)

Květinově ovocná vůně Over The Rainbow vás v úvodu uchvátí tóny čerstvého jablka a limetky, které doplňuje kytice bílých květů, růží a pivoněk. Díky tónům lahodných malin a pižma se vůně stává neodolatelnou.

 

 

 

PETITE JEANNE NEVER STOP SMILING (EdP 30 ml)

Ovocně květinová vůně, která vám vyčaruje úsměv na tváři. Vůni otevírají jemné ovocné tóny jablek a mandlí, které podtrhují smyslné konvalinky a růže. Decentnost tohoto parfému kousek po kousku odhaluje pižmo.

 

Obě vůně jsou k dostání v drogeriích DM.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Magická síla pampelišky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *