Rubriky

Markéta Stehlíková modelkou Honzy Kořínka v Paříži

Herečka Markéta Stehlíková odletěla do Francie reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěž, ale naprosto v jiné profesi, než ji všichni známe. „Byla to kadeřnická soutěž a já jsem si zkusila být vlasovou modelkou mého kadeřníka Honzy Kořínka, který se stal vítězem jedné soutěže tady v České republice a díky tomu spolu pak postoupil do finále v Paříži,“ vysvětluje herečka.

V mezinárodním finále soutěže byli kadeřníci z 32 zemí z celého světa od Japonska přes Austrálii až po Kanadu. „Byl to pro mě velký zážitek. Přiznám se, že to bylo opravdu hodně náročné. Choreografie, přípravy celý den a několik hodin na nohách. S velkou pokorou se skláním před všemi modelkami, je to opravdu dřina,“ vzpomíná oblíbená herečka ze seriálu Ulice. „Já jsem si to moc užil. Byl jsem sice nervózní, ale měl jsem jistotu, že v mám v Markétě velkou oporu. Věděl jsem, že ať jí na hlavě vytvořím cokoli za účes, krásně to vynese a bude nádherná. A to se také stalo, jsem jí za to moc vděčný,“ říká kadeřník Honza Kořínek.

 

Přípravy na soutěž trvaly několik dnů už tady v Praze a pokračovaly i v Paříži. „Tady u nás mi Honza Kořínek vytvořil barvu, za kterou mimo jiné získal ocenění jako Nejlepší barva pro Česko a Slovensko za rok 2018. Měli jsme tu taky fitting, protože jsem si s sebou brala několikery šaty od LEEDA,“ popisuje herečka. Další přípravy pak už probíhaly přímo na místě nebo v hotelu.

Na pomyslnou bednu sice naše soutěžní dvojice nevystoupala, ale jako poražená se rozhodně necítí. „Podle mne je velký úspěch dostat se takhle daleko, pracovat v tak velké konkurenci a být na obrovském pódiu před tisícovkami lidí, i to je pro mne i pro Honzu velká čest. S nadsázkou jsme si říkali, že si pro kadeřnického Oscara půjdeme až příště,“ usmívá se Markéta Stehlíková.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Markéta Stehlíková modelkou Honzy Kořínka v Paříži”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *