Rubriky

Medvídek Pomellato slaví 30. narozeniny

Značka Pomelatto oslavuje 30. výročí jednoho ze svých nejznámějších šperků ORSETTO. Šperk „medvídek“ byl a je milován pro jeho něžný, hravý a zcela nekonvenční styl, který se stal zároveň symbolem značky.

Pamatuje si ještě na svého oblíbeného medvídka? Pomellato určitě ano. Tento rok vzdává hold svému oblíbenému maskotovi, který debutoval v roce 1989. Moderní přívěsek na denní nošení ve tvaru medvídka byl v pozdních osmdesátkách něco nečekaného a toto hravé mládě se stalo ikonickou součástí Pomellato historie. Ve svých třiceti letech je stále stejně drzý a tím neodolatelný.

Orsetto, potažmo Pomellato, nebylo prvním aktérem, který symbol medvídka proslavil. Plyšový medvídek se proslavil už dávno na přelomu 20. století díky 26. prezidentovi Spojených států. Theodor Roosevelt byl vášnivý ochránce přírody a velký lovec zvěře. Odmítl zastřelit medvěda, kterého lovci chytili, a tím spustil lavinu novinových článků po celé zemi. Po přečtení jednoho z nich napadlo Morrise Michtoma z Brooklynu, který vyráběl vycpaná zvířata, vytvořit plyšového medvěda a věnovat ho prezidentovi. Nazval ho Teddy´s Bear.

Kdo by nemiloval přívěsek, se kterým si může hrát? Pohyblivé nožičky a hlava jsou samozřejmostí. Ke třicetinám dostal Orsetto nový „look“. Přichází ve třech velikostech a také s diamantem na pacce. Jeho boubelaté tělo je dominantnější, packy abstraktní, nakloněná hlava, to je klasický asymetrický vzhled Orsetto. Novinkou je také růžové zlato. Medvídek Orsetto a Pomellato je exkluzivně k dostání v klenotnictví Halada.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Medvídek Pomellato slaví 30. narozeniny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *