Rubriky

Načerpejte inspiraci z ranní rutiny Hanky Vágnerové!

Jak nastartovat svůj den a zpříjemnit si ranní i nutnost v podobě ranní péče o pleť? 

Vstávání ráno může být náročné – ať už patříte mezi ranní ptáčky nebo ne, chce to pokaždé jistou dávku silné vůle a motivace. Stejně tak i kvalitní péče o pleť. Nejdůležitějšími dvěma věcmi je výběr správných produktů a pořadí kroků ve vaší rutině. Je to proto, že každý výrobek má určité vlastnosti, které můžete nechat plně působit, jen když si dáte pozor na to, v jakou chvíli který produkt použijete. Stačí pamatovat hlavně na to, že potřebujeme svou pleť zbavit nečistot (i když byla očištěná už večer před spaním), hydratovat a chránit před slunečním zářením i v zimě.

Hedvábný čisticí pleťový olej Astrid

Pro dokonale připravenou pokožku hned ráno používá i Hana Vágnerová čisticí olej Beauty elixir od značky Astrid. Tento olej se účinně stará o šetrné vyčištění pleti s pomocí zvláčňujícího komplexu vzácných olejů, jako je pistáciový, meruňkový, olivový a mandlový olej. Užijte si luxusní péči, se kterou odstraníte i dlouhotrvající make-up z tváře, očí a rtů. Vaše pleť navíc zůstane krásně vláčná díky perfektně udržovanému ochrannému filmu, proto se můžete radovat z dokonale čisté a rozjasněné pleti po celý den.

Cena: 99,90 Kč/ 145 ml

Oční krém bioten Hyaluronic 3D

Zahajte boj proti prvním vráskám už hezky zrána! V tom vám pomůže krém na oční okolí ze silné řady Hyaluronic 3D. Přípravek poskytne jemné kůži kolem očí intenzivní hydrataci s pomocí kombinace tří typů kyseliny hyaluronové známé jako Triple hyaluronic acid system. Složení očního krému navíc tvoří 94 % surovin přírodního původu, proto máte jistotu, že o okolí očí bude šetrně a efektně postaráno.

Cena: 199, 90 Kč/ 15 ml

Liftingový omlazující denní krém s OF 10

Ochranný krém Active lift od značky Astrid postupně zpevňuje kontury vašeho obličeje, vypíná zralou pleť a pomáhá s redukcí hlubokých vrásek. Přírodní aktivní látka ActiCell je součástí speciálního hydratačního složení a pleť je tak plná mladistvé energie a je ochráněná před vnějšími vlivy. Důležitou složkou tohoto krému jsou také UVA a UVB filtry s ochranným faktorem 10, díky kterým bude vaše pleť v bezpečí i při působení slunečního záření. To vše pomáhá pleti zůstat mladá a ochráněná před předčasným stárnutím.

Cena: 109,90 Kč/ 50 ml

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Načerpejte inspiraci z ranní rutiny Hanky Vágnerové!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *