Rubriky

Nadčasová vlasová péče s kaviárem

Čas se může na vlasech projevit ztrátou lesku a pružnosti, zatímco vlasová pokožka se postupně stává citlivější a náchylnější k podráždění. Abyste předešli mdlému vzhledu vlasů bez života, je důležité dbát na důkladnou hydrataci a regenerační složky. Profesionální anti-age řada KÉRASTASE CHRONOLOGISTE obsahuje unikátní směs ingrediencí, které vlasy posilují a navracejí jim elasticitu. Vlasy jsou tak pravidelným používáním opět zářivé, revitalizované a odolnější vůči poškození. Zpomalte čas pomocí smyslné vůně řady Chronologiste, zatímco její účinky rozmazlují vaše vlasy.

Detoxikační péče Kérastase Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant přispívá k hloubkové očistě vlasové pokožky. Zbavuje vlasy až 96 % znečišťujících částic než při použití šamponu. Pokožku tak zanechá svěží a regenerovanou.

Šamponová lázeň Kérastase Chronologiste Bain Régénérant vlas vyplní, čímž bojuje proti známkám stárnutí. Hloubková regenerace je viditelná už po 48 hodinách. Vlasy důkladně čistí a zpevňuje. Současně jim navrací oslnivý lesk.

Intenzívní anti-age účinek masky Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant transformuje vlasové vlákno pomocí revitalizujících složek. Vlasy jsou o 87 % více vyživeny, nedochází ke krepatění a vlasové vlákno je odolnější.

Během stylingu jsou vlasy vystaveny vysokým teplotám, které přispívají k jejich lámavosti a zcitlivění. Termoochranná péče Kérastase Chronologiste Thermique Régénérant vlas obaluje ochrannou vrstvou, která předchází poškození teplotou až do 230°C. Taktéž zabraňuje krepatění.

Luxusní smyslná vůně růžového čaje, perské limetky a lehkého dřeva v parfémovaném oleji Kérastase Chronologiste Huile De Parfum je ztělesněním elegance. Sametově hebká konzistence oleje vlasy vyživí, podtrhne jejich lesk a bojuje proti lámavosti.

Extra dávka výživy a revitalizace v séru Kérastase Chronologiste Sérum Universel vlasy hloubkově regeneruje pomocí biomimetického kaviáru. Unikátní konzistence uchovává látky v jejich nejintenzivnější formě. Vlasy jsou viditelně proměněny, hebké a vyživené. Známky stárnutí jsou potlačeny pomocí zářivého lesku a zvýšené elasticity díky kaviáru.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nadčasová vlasová péče s kaviárem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *